Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin mondjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin mondjam meg, hogy én nem akarok sose gyereket?

Figyelt kérdés

Mikor "iilik" ezt felhozni? Mert ugyebár a gyereket nem vállalók a társadalom kisebb része.

26F



2013. jún. 24. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiken se. Ha egy párkapcsolat elején közlöd ezt egy olyan férfival aki "családias típus", akkor ez eléggé ki fog hatni az "ismeretségetekre"... (...ritka az olyan férfi, aki a "randis időszak" alatt MÁR családot akar...)

Ha majd X éve együtt lesztek és szereted is, akkor gondold át még egyszer a dolgot, és ha biztos vagy benne, hogy nem akarsz, CSAK AKKOR közöld vele.

2013. jún. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kruse ***** válasza:
2-3 randi szerintem. Sok nő azért hosszú távon gondolkodik, családalapítás stb... Jó ezt az elején tisztázni.
2013. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez majd megvaltozik nalad, lehet, hogy most meg nem akarsz, de majd 5 ev mulva valtozhat, mert akkor mas prioritasaid lesznek mint most.
2013. jún. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem anno a barátnőm mondta hogy semmiképp sem akar szülni hanem inkabb örökbe fogad egy kis feketét, de aztán egyszer egyetlen megható mondattal sikerült porrá zúznom az elképzelését, szóval szerintem ez a véleményezés elég labilis, másrészt ki látogat majd ha 70 éves leszelés magányos? A gyerek szülő gondoskodás egy idő után felcserélódik és ettől is olyan csodálatos:) Remélem azért ezen elgondolkodsz, de még jó pár éved van szóval nem fogsz kifutni az időböl:D
2013. jún. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!