Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13éves vagyok. Eddig volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok. Eddig volt 2kapcsolatom de eggyik se volt valami komoly! Tetszik egy 20éves fiu! Az eddigi barátaim pedig 1évvel voltak idősebbek!?

Figyelt kérdés
Nem lenne tul idős hozzám? És nem lenne korai hogy 13 évesen 3 pasi? A Barátnőimnek meg 1 pasia se volt! és lassan csufolni kezdenek!
2013. jún. 25. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
De, túl idős lenne hozzád. Az még nem is baj hogy neked tetszik, de ha ezt viszonozza, mondd a címét!
2013. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De remélem az a dolog meg SEM fordult a fejedben! :D
2013. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most egy picit hagyd a pasizást 13 évesnek nem kell 3 fiú...várj egy komolyra...és ez a srác túl idős.
2013. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normális a srác, szóba sem fog állni veled. Ha meg szóba áll veled, akkor egy börtöntöltelék.
2013. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__4512434-szerintetek-az-nem-sok-ha-13-eves-vagyok-es-eddig-2-pasim-volt-es-mar-tetszik-a- ezt nem te irtad véletlenül?

amugy,de igen idôs hozzád.

2013. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De igen idős! Én 3 évvel vagyok idősebb náladnál, és még magamnak sem fogadnám el. Persze, volt, hogy nekem is bejött egy 21 éves srác, de akkor is. Semmiképp ne gyere össze még vele. Csak megfektetne.
2013. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy nekiestek szegénynek! Ráadásul magatokból kiindulva! Előbb inkább gondoljatok bele hogy 13 évesen csak a bolondozás megy, de mindegy... Az a járás az nem ugyanaz mint felnőtt fejjel, de mindegy.
2013. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látszik hogy éretlen vagy...Igazából vannak 13-16 évesek akik sokkal érettebbek a koruknál.És a több évvel idős barátjuk is tisztában van a korral szóval nem akar tőle szexuális viszonyt.IGEN VANNAK ILYENEK.

DE.Te rajtad,kedves kérdező,eléggé látszik hogy nagyon éretlen vagy még egy kapcsolathoz...

2013. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha cigány vagy,máris feküdj le vele!
2013. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!