Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy érzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy érzelem nélkül nem képes valaki szexelni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel egy osztályba jártam 3 évig belém van esve vagy nem tudom.Arcra nem egy szépség de a teste nem rossz.Nem kifejezetten az esetem de arra jó lesz gondoltam..:S(nem vagyok egy olyan típus aki kihasználja a lányokat eddig 1 barátnőm volt aki engem használt ki).Szóval elmentünk moziba meg minden, simán látszott rajta hogy AZT akarja feljött hozzám már feküdtünk egybe fonódva DE egyszerűen nem indult el bennem semmi nem volt "gusztusom " megcsókolni meg semmi (meg szólalt a lelki ismeret vagy nem tudom.Nem érzek iránta semmit nem akartam megbántani vagy nem tudom.Jobb csajjal ilyen alkalmat nem biztos hogy kihagytam volna.

Most pedig még olyan sincs akibe "titkon" szerelmes lennék létezik ilyen?



2013. jún. 28. 22:08
 1/10 A kérdező kommentje:
ja már évek óta elballagtunk 22-23 évesek vagyunk(vagyok)
2013. jún. 28. 22:10
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Létezik. Persze fiúknál ritkább, de lányoknál szerintem gyakran előfordul.
2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen, Nem minden férfi vadkan. Valamilyen szintű vonzalom szükséges.
2013. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Minden fejben dől el. Ezért van ha valaki fáradt,stresszes stb. fel se áll neki mondjuk. Szóval előfordulhat hogy te lelkileg olyan vagy hogy nem vagy arra hangolódva hogy csak úgy megdugj csajokat :) 23/F
2013. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
normális, rendes srác lennél. egyébként én is ilyen vagyok. tizenéves koromban buktam rám a csajok és egyet se fektettem meg mert nem szerettem őket. és nem bántam meg! most 22 évesen vesztettem el a barátnőmmel akit imádok. csodálatos érzés volt :)
2013. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

meg pont arra gondoltam hogy ha most megtörtént volna akkor Ő biztos többet is akart volna én pedig valahogy most ez szarul fog hangzani de szégyelnék vele járni.NEm vagyok beképzelt vagy ilyesmi de jobb csajt képzelek el magam mellett ( nem mintha lenne miből válogatni)

Nah mindegy köszönöm a válaszokat mindenkinek..:)

2013. jún. 28. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves férfi vagyok,és én se tudok csak úgy,csakis érzelmekkel.
2013. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam meg pont fordítva van..ha vannak érzelmeim és szerelmes vagyok akkor rágörcsölök...teljesítmény kényszerem lesz és addig agyalok rajta amíg a végén alig áll fel és olyan hülyén viselkedek mint ha szűz lennék...ha nincs érzelem akkor állatias módon tudok aktust létesíteni nincsenek gátlások..nincs megfelelési kényszer..nincs semmi csak az állatias b....ás párkapcsolatban több idő kell amíg annyira eltudom magam engedni, hogy ugyanolyan felszabadult legyek mint pl egy éjszakás kaland során
2013. jún. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én, és a barátom is így vagyunk ezzel, 22 ill. 23 évesek vagyunk. Ha nincs párom, akkor egyáltalán nem szexelek, még ha hiányzik is, számomra egyszerűen nem mennek ezek az egyéjszakások.
2013. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik, elég sok embernél.
2013. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!