Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bénaság vagy egyszerüen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bénaság vagy egyszerüen ez már szánalmas?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok még soha nem volt barátnöm ( pasi vagyok) még sohasem csókolóztam, és a baráti körömben sincs lány Több csajtól hallottam már vagyis igy haverjaim barátnöi szerint 10 es listán 8 8 és feles pasi vagyok és állitolag tök helyes . Izmos testalkatom van ( kockahas meg minden szóval eléggé kivagyok gyurva ) félhosszú hajam barna szemem 185 cm Márkás cuccokba mászkálok nem cigizek nem iszok, de viszont bulizni se járok, se szórakozó helyekre se sehova. Szerintetek mit kéne tegyek hogy végre érjek el valamit a csajoknál?
2009. okt. 15. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. én 20évesen csajoztam be elsőnek.


2. mit tegyél? vegyél vissza az egódból kissé. Illetve a hasad helyett kicsit az agyadra is gyúrjál rá. Izommal csak a rib.ncokat kaphatod meg, de csak buliban.

2009. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát szórakozni mindenképpen el kéne járnod, mert ha otthon ülsz nem lesz lehetőséged ismerkedni. Kulturált módon is lehet mulatni és nem kötelező a sárga földig leinnod magad. Esetleg kezdeményezz iwiwen (én is így jöttem össze egyik barátommal és egy évig együtt voltunk) vagy társkereső oldalakon. Az iskolában is biztos vannak lányok.
2009. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
msn cím??:$ én 15 vagyok és nekem se volt még senkim.. ird meg privibe és beszéljünk:P:$
2009. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
:-))) a 15 éves kis csaj bedobta magát.
2009. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Miért lennél szánalmas?Mondjuk azért ennyire ne szállj el magadtól hogy te mekkora f@sza fiú vagy mert azt senki sem kedveli.Szórakozóhelyen meg nem ajánlom hogy az igaz szerelmet keresd.Előbb vagy utóbb úgyis megtalál,addig meg ne b@szd el a dolgokat mással
2009. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Szállj vissza a földre.
2009. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem semmi egósat nem írt a srác. Egyszerűen leírta, hogy milyen. Igenis vannak ilyen srácok, ezen nemtom miért lepődik meg így mindenki. Nem csak bányarém puhány srácok vannak.

A kérdezdőnek meg: szerintem is járj el bulizni (a zenei ízlésednek megfelelő helyre, ahol jól érzed magad és nem csak a csajozás miatt mész), és ha szeretnéd, akkor idd le magad. Fiúk úgyis azt szokták :P


L/18

2009. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

"mit tegyél? vegyél vissza az egódból kissé."


Hát neked: Any_ád!

Mien egojábol?!

Mi'fas_zért lenne vki ego hogyha eddig 1barátnöje se volt?

Agyalágyult roma..

2009. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Én is mindenképpen azt javasolnám neked, hogy járj el közösségbe. Ha a baráti körödben nincs sok lány, akkor járj vmi sport egyesületbe, vagy ha gondolod színházba, moziba, kultúrális programokra, vagy bulilba, vagy szrevezz te vmit, menj túrázni, járj gyülekezetbe, amihez csak kedved tartja ezer féle lehetőség van( Ha kell még ötlet, írj!) A másik dolog ami szerintem a találkozás lehetőségén kívül fontos, hoyg tudj valamit a kapcsolatokról és a nőkről. Ajánlok egy zseniális könyvet: A FÉRFIAK A MARSRÓL, A NŐK A VÉNUSZRÓL JÖTTEK

AZ IGAZI PÁRKAPCSOLAT KÉZIKÖNYVE

Dr. John Gray

Humoros, olvasmányos és igazi jó könyv. A lányoknak tetszik, ha a nyelvükön szólsz hozzájuk... Ha észreveszed hoyg mi fontos nekik vagy ha érzik hogy figyelsz rájuk. És még sok apróság. A könyvből sokmindenre magad is rájöhetsz!


Sok sikert!


22/L

2009. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

márkás cumókat eladni, pénzből elemenni szombat este egyik helyről a másikra, ahol sok gáré van nagy címlettel fizetni, kezdeményezni, aztán annyi, gyakorolni bőven jók lesznek, ha meg belejössz, akkor nem lesz gond a szerelemmel se.

sőt, a szerelem ugyanez lesz, csak annyiban különbözik, hogy akkor is jól érzed magad a csajjal, ha éppen nem szexeltek.

2009. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!