Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg egy r*banc aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg egy r*banc aki hagyja hogy fogdossam?

Figyelt kérdés

Haverom unokatesója. Buliban valahogy szóba került, hogy úgy sem merem megfogni a fenekét, és elém állt. Én meg megfogtam... :D És akkor felsikított, és azt mondta, hogy meg ne próbáljam még egyszer. Utána meg már részegebb lett, és egyszerűen mellé álltam és fogdostam. És mindig csak annyit mondott, hogy most már fejezd be! Hagyjál már! Ne fogdossál már! Az este alatt vagy 15x biztos megfogtam a fenekét. :D


Na és szerevzetünk megint bulit, és kérdezte a haver, hogy kik fognak jönni még, és mondtam, hogy ez, meg az, meg az a csaj akit...

És mondta, hogy mekkora egy r*banc lehet! Mondom, miért? Csak részeg volt... Erre Ő: Aha, az lehet, de egy normális lány részegen se hagyná, hogy a fenekét fogdossák az unokatesó haverjai... Úgy pofán b*szna egy lány ha megfogod a fenekét, hogy csak néznél...


Most ez igaz? Egy lány aki nem "r*banc" az nem hagyná, hogy szinte idegenek fogdossák?



2013. júl. 5. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
A haverodnak igaza van:)
2013. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
egy normális lány nem hagyná.
2013. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem ri.banc és nem hagyta,csak te vagy annyira nyomorék hogy nem értesz a szóból.Gondolom nem votl kedve egész este egy ilyen barommal vitázni,hogy fogja fel hogy ne fogja meg a popsiját.

Nem ő a ri.banc,hanem te vagy a barom,mert nem értesz 10. nem után sem.

2013. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3.-nak van igaza meg ő is hülye hogy ne rugót tökön
2013. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jasszusom, 15 évesek hatalmas problémái.

mit agyalsz ezen, örülj, hogy hagyta! :D és élvezd. :P

2013. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy "Hagyjál már! Ne fogdossál már!" abból nem nyilvánvaló, hogy nem tetszik neki? És ha nem nyom le egy ordenáré sallert akkor r1banc? Nekem egy kicsit furcsa a logikád Sztem az a fajta vagy aki csak abból ért, ha másnap a csaj kétajtós szekrény haverja elmagyarázza, hogy ejnyebejnye nem illik ilyet. Lesznek még gondjaid később szerintem.
2013. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy meg gondolom jól akarta magát érezni és nem egy ilyen hülyével vitázni egész este,te akár hányszor oda nyúltál ő ellenkezett.Igaz nem bb..szott pofán,de mindig mondta hogy ne.A végén gondolom meg már beleunt hogy ilyen hülyének nem érdemes magyarázni,mert úgy sem fogja fel ép ésszel.Így innkább hagyta a végén hogy ne legyen elkú..rva az estéje.Én biztos jól szájba vertelek volna,ha ott vagyok a közeledbe,még ha nem a csajom akkor is.
2013. júl. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sosem pofoznék meg ezért senkit (ilyen egyáltaláb szoktak a filmeket kívül csinálni?), hamarabb küldeném el őt melegebb éghajlatra
2013. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyünk már képmutatok. Az élet azért van, hogy éljük ahogy akarjuk.Nekem csak az r*banc, aki pénzért csinálja.Az a csaj aki szereti a szexet, hadd élje az életét, úgy ahogy mi is férfiak szeretjük az alkalmi kapcsolatokat.


Mikor hagyjuk már el a primitiv gondolkodást?

2013. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
Hát én annyi s.gget fogtam már meg mellet, hogy ez alapján minden nő k.r.va. Egyszerűen, ha elmentek egy buliba, akkor mindketten elvártok valamit. Smároljatok valakivel, legyetek megd.gva, stb, különben nem buliba mennétek, hanem hittan táborba.
2013. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!