Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az tényleg egy r*banc aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg egy r*banc aki hagyja hogy fogdossam?

Figyelt kérdés

Haverom unokatesója. Buliban valahogy szóba került, hogy úgy sem merem megfogni a fenekét, és elém állt. Én meg megfogtam... :D És akkor felsikított, és azt mondta, hogy meg ne próbáljam még egyszer. Utána meg már részegebb lett, és egyszerűen mellé álltam és fogdostam. És mindig csak annyit mondott, hogy most már fejezd be! Hagyjál már! Ne fogdossál már! Az este alatt vagy 15x biztos megfogtam a fenekét. :D


Na és szerevzetünk megint bulit, és kérdezte a haver, hogy kik fognak jönni még, és mondtam, hogy ez, meg az, meg az a csaj akit...

És mondta, hogy mekkora egy r*banc lehet! Mondom, miért? Csak részeg volt... Erre Ő: Aha, az lehet, de egy normális lány részegen se hagyná, hogy a fenekét fogdossák az unokatesó haverjai... Úgy pofán b*szna egy lány ha megfogod a fenekét, hogy csak néznél...


Most ez igaz? Egy lány aki nem "r*banc" az nem hagyná, hogy szinte idegenek fogdossák?



2013. júl. 5. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy okos lány nem hagyná!! Max talán a párját de h uncsija haverjai...én tuti nem hagynám. Igaza van a haverodnak..Akkorát levágnék a srácnak hogy kiesne mindkét szeme..
2013. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem te egy kis vakarék vagy!

Visszaélsz azzal, ha egy csajszi többet iszik, s nem értesz a szóból!

Tőled még az is kitelik, hogy te itattad le, hogy fogdoshasd!

Legalább felállta broxi? Beégtél vele?

Mert ha te sem élvezted, akkor végképp nem értem hogy miért voltál kullancs?!

2013. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
lehet,hogy így akar magához csábítani, ha teljesen idegen,hogy semmit nem csinál.
2014. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!