Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már úgy, hogy elhajtottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy elhajtottak valakit néhány randi után jó messzire, ki is ábrándult, de a kisördög nem hagyta nyugodni, és csak nem hagyta annyiban a dolgot és minden jóra fordult végül?

Figyelt kérdés

2013. júl. 6. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem az volt hogy majdnem összejöttünk, csak a túl nagy távolság tartott vissza, és nem beszéltünk olyan sokat de ha igen akkor általában nagyon nagyon nagyon jól megértettük egymást, csak 2szer nem abból viszont elég nagy veszekedés lett.

Az első veszekedés után 6 hónapig nem volt semmi kapcsolatunk de aztán voltam a városában és véletlen párszor összefutottunk és minden jó lett.

Második veszekedésnél pedig úgy kezdődött hogy kérdeztem a véleményét és mondta hogy nem tudja, és mondtam hogy akkor csak mondja el hogy mik gondolatai a dologról és mondta hogy nem és ebből elkezdtünk veszekedni és olyan dolgokat vágtam a fejéhez amikre nagyon nem vagyok büszke. Ezek után teljesen kiábrándult belőlem és aztán miután kicsit lenyugodtunk mindketten legalább 10szer(komolyan 10szer) kértem bocsánatot tőle és 8 hónapba telt mire megint szóba állt velem és utána még 2 hónap volt mire normálisan tudtam vele megint beszélgetni és mire megint jól megértjük egymást. Úgyhogy eddig végül is jó és megérte a 10 hónapos kitartásom :)

2013. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az első vagyok és még annyi hogy szerintem lehet jó vége csak vigyázni kell hogy nem kezd el idegesíteni, vagy ne vegye zaklatásnak, mert ha naponta 100 smst írsz neki azt nem hiszem hogy jó néven venné
2013. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mit éreztél amikor először elküldött?
2013. júl. 6. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!