Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakulhatott ki bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakulhatott ki bennem ez a félelem a férfiaktól?

Figyelt kérdés
Félek férfiakkal beszélgetni, főleg, ha még tetszenek is. Randizni már nem is merek, mert akárhányszor mentem, mindig leblokkoltam és alig mertem megszólalni. Ezzel mindig elrontottam mindent, pedig én is tetszettem nekik. Nagyon vágyok már egy kapcsolatra, de mintha képtelen lennék rá. Mi ez és mit lehet vele kezdeni?
2013. jan. 2. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a te fiú változatod, bár én beszélni nagyon is tudok, ha kell, csak úgy közelíteni nem merek egy lányhoz, hogy például megfogjam a kezét vagy megcsókoljam, de nálam ez azért van, mert rondának érzem magamat a nekem tetsző lányok előtt.
2013. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem attól van véletlenül, hogy félsz a csalódástól?
2013. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes első hogy én meg pont fordítva merem megmerem csókolni megmerem fogni a kezét de éles helyzetben leblokkolok a beszéléssel :)
2013. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Van legalább egy fiú haverod?
2013. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy életkorig ez természetes. El kell járnod randizni és különböző társaságokba. Idővel oldódni fogsz.
2013. jan. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én 17 éves lány vagyok tényleg jól nézek ki meg minden de nem volt még kapcsolatom soha....pont azért mert egyszerűen én is képtelen vagyok kialakitani kapcsolatatot mert félek én is ://
2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én pont az ilyen félénk lányokat szeretem, nyugalom csajok, aki igazán komolyan akar az úgyis végigcsinál egy randit és a végén még lépni is fog. Kérdező, hány éves vagy?
2013. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!