Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn a nők milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a nők milyen szemmel nézik a képeket, mit néznek rajta? (Elsősorban társkeresőt megjárt hölgyek válaszait várnám. )

Figyelt kérdés

Egy társkeresőn az első benyomás a fénykép. Meglátjuk a másikat a listában, és pillanatok alatt eldöntjük, hogy rákattintsunk több információért, vagy nem. Ennek a mechanizmusát szeretném jobban megismerni. Itt és most csak a kép által keltett benyomás érdekel, egyéb tulajdonságok, adatlap stb. nem.


Azt hallottam, hogy a pasasnak nincs képe, akkor halott ügy. Gondolom azért, mert a szégyenlősség nem túl vonzó tulajdonság.


Mondjuk, hogy fent van Kiss Béla, és képet is rakott ki. A nők látják a listában. Mi alapján "ítélnek"?


- Van kép, vállalja magát -> pozitív

- Igényes a kép (pl. nem részeg fetrengést mutat, nem késsel pózolós stb.) -> pozitív

- Normális minőség, nem tükörbe belevakuzott, nem lóg ki Béla fél feje stb. -> pozitív


Figyelnek efféle részletekre, vagy csak arra, hogy tetszik-e nekik a Béla ránézésre? Amennyiben utóbbi, akkor akár részegen késsel pózolós kép is lehetne, a lényeg, hogy az arcberendezés a nő ízlésével kompatibilis legyen? (Azaz melyik mérvadóbb, a kinézet, vagy a kép "körülményei"?)


Számít-e, hogy ha a kép valami eseményt ábrázol, akkor mi az, számít-e a jellege, vagy csak a rajta szereplő a fontos?


Bármilyen, a képes témához való hozzáfűznivalót írhattok, nem csak arról, amibe belekérdeztem. Köszi.


2013. júl. 7. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez vicces. Lakóhely szerint szúrtam ki.

Én egy vidéki kisvárosban lakom. Sokan írtak nekem, valóban, mert tettem fel egy egész jó képet. De a nagyja a fővárosból, ami kb. 1,5 óra nekem vonattal. Én nem hiszek a távkapcsolatokban. A mi városunkban életkor alapján összesen 10 fiú volt fent, a leírás alapján írtam 5-nek, abból 2 válaszolt, velük is elég hamar elakadt a beszélgetés. Ő lakóhelynek ezt írta: XY város közelében.

Én röviden csak ennyit írtam neki:

És mégis hány km?


Mivel neki nem nagyon írtak lányok, ezért küldött nekem egy elég hosszú bemutatkozó levelet, amely után elkezdtünk levelezni. Utólag megmondta, hogy az én első levelem meglehetősen bunkónak hatott, ezért is gondolta, hogy megmutatja nekem, hogyan illene ezt csinálni.

2013. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Az előttem szólóknak igaza van, a pózer képek cikik, a gyerekesek nem odavalók, stb. Én még kiegészíteném azzal, hogy az is gáz, ha valaki olyan képet tesz fel, amin nem lehet eldönteni, hogy tulajdonképpen kit kellene nézni a képen. Ezek általában buliban, munkában készült fotók.

Én is sikeresen ismerkedtem neten. Tavasszal házasodtunk. Az emberem fényképeiben az volt számomra vonzó, hogy láttam miket szeret csinálni. Hasonló hobbink volt, így gondoltam, lesz miről beszélnünk. Egyébként én írtam rá, kb 1.5 hét netes társkeresési tapasztalattal és ő volt az egyetlen fazon, akivel így találkoztam. Nem volt épp a leghelyesebb pasi, akit valaha láttam, de jó volt a bemutatkozása, ki volt töltve az adatlapja, ami nekem azt jelentette, hogy tényleg társat keres. Nekem szempont volt, a jól és érdekesen kitöltött lap. Ha valaki vekengett azon, hogy mit írjon a bemutatkozásba, vagy üresen hagyta, az lehetett bármilyen helyes.

Hát ennyi. Kicsit eltértem a tárgytól :)

2013. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem gond, nagyon hasznos dolgokat írtál.
2013. júl. 9. 20:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos szintig fontos csak a kép. Ránézek, helyesnek tartom e az illetőt, vagy sem.


Ha igen, mindenképp válaszoltam, ha nem , akkor is elkezdtünk levelezni, majd meguntuk egymást, mert mindenki 2 nap után akart találkozni. Ebbe én nem mentem bele!


Aztán írt nekem valaki:) elolvastam, tetszett válaszoltam, majd megnéztem az adatlapját, csekkoltam hogy 190 centi magas, első jó pont. Aztán kicsit megijedtem, mikor láttam, hogy 3 évvel fiatalabb nálam. De úgy döntöttem nem érdekel. Végülis ő írt nekem, gondoltam csak megnézte kinek is ír. Utána láttam csak képet róla:) Hát persze hogy a frissen borotválkozott szolidan mosolygós képét tette ki, nem azt amelyiken hetek óta lusta volt megborotválkozni és szakálla volt:)))))


Az első randinkra viszont megborotválkozott. Ez 3 éve volt. Azóta már házasok vagyunk:)

És csak havonta borotválkozik, mert szerintem a borosta jól áll neki:)


Összegezve, ha első pillanatra valaki nem is jött be, attól még találkoztam vele...az esélyt megadtam mindig! Kivéve akkor ha higiénia hiánya teljesen egyértelmű volt! Pl rothadó vagy hiányzó fogak = Mónika show effektus!



27/N

2013. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14-es, és az miért baj, ha 2 nap után akar találkozni? A valós életben akar mindenki ismerkedni, csak a lúzerek nyomulnak a neten heteken, hónapokon keresztül. Mi nálad az az időtartam, ami után találkoznál egy fiúval?
2015. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a megszólított vagyok, de én sem szerettem, ha valaki egyből találkozót kért. Az elején belementem, és rájöttem, hogy időpocsékolás.

Ott ültem a vakrandin, és azon gondolkodtam, hogy mit csinálok ezzel a vadidegen sráccal, aki kicsit sem érdekel.

Jó azért, ha váltunk egy-két levelet, hogy lássuk, hogy egyáltalán az érdeklődési körünk, az életfelfogásunk összeillik-e. Nyilván nem hónapokig kell levelezni, de azért egy 8-10 levélváltás nem árt, szerintem.

2015. febr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!