Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek minden nap rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nap rá kéne írnom a randiig?

Figyelt kérdés

Tegnap megkérdeztem h lenne e kedve talizni, azt mondta h igen, de annyiban maradtunk h majd szól h mikor jó neki (valszeg hétvége). Írjak neki addigis mindennap v nem jó az ha addig az agyára megyek? Amúgy se vagyok oda az fb-n ismerkedésért. Vélemény, tapasztalat h mivel járok jobban? Remélem h nem gondolja meg magát.


Én 22F ő 24L


2013. júl. 7. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha 22 vagy, legalább legyen annyi eszed, hogy ki írod a HOGY-ot nem h betűzöl mint egy szellemi fogyatékos. Alap követelmény, hogy szépen használja bárki a magyar nyelvet, nem úgy mint egy retardált. Nekem már rögtön nem vagy szimpatikus.
2013. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem meg a "grammar nazi"-k nem szimpatikusak. Nem mintha ez lett volna a kérdés. Egyébként attól még H neten rövidítek tudok helyesen írni. Kösz a hasztalan hozzászólást.
2013. júl. 7. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Kösz a hasztalan visszajelzést, a hasztalan hozzászólásomra.
2013. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerntem ne erőltetsd a témet addig... habááár nekem rossz tapasztalataim vannak ezzel a majd amikor neki jó (soha) dologgal
2013. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha minden nap rákérdezel, az idegesítő lehet, de azért időnként érdeklődj a találkozó iránt. Van olyan lány, aki nem mondja magától, hogy neki mikor jó, csak akkor, ha látja, hogy te nagyon akarod.
2013. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha már kötekedik az első hsz-ó, akkor én is kötekszem vele, mert a kiírod-t egybe kell írni, mivel az igekötő az ige előtt áll. Nagyokos!

Kérdésre válasz: mindennap ne, de kétnaponta igen. Egy nő szereti, ha érdeklődnek iránta, azt viszont nem, ha az agyára mennek. Felejtsd el az ilyen kliséket, hogy milyen napod volt, meg legyen szép napod. Annyira szánalmas, ha valaki ezt írja. Nem tud mit mondani, így ilyen badar kérdésekkel bombázza a másikat, amire nem lehet válaszolni. Írj neki valami vicceset, azt szeretik a nők. Érezze, hogy gondolsz rá, de ne ijedjen meg a "zaklatásodtól".

2013. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Probléma megoldva, már írt is h ma nem kell mennie dolgozni és ma jó neki :)) Köszönöm a válaszokat, meg h kiálltál mellettem kedves utolsó :D
2013. júl. 7. 12:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Idősebb csajjal csak ráb...szol, te kisfiú!
2013. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!