Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy csunyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csunyabb lanyt konyebb elcsabitani mint egy szepet?

Figyelt kérdés
vagy ok is valogatnak? Minden lany egyforma?

2013. júl. 7. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es!


És az hogy lehet, hogy a szépségkirálynőt nem találom szépnek, mégis megválasztották?

NINCS olyan, hogy valaki mindenkinek szép. Az embereknek nem egységes az ízlése. Aki neked csúnya vagy csak elmegy, az simán lehet másnak a világ legszebbje.

Akkor is, ha nem hiszed. ;)

2013. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szépségkirálynőket senki nem találja szépnek.
2013. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak ők jobban beletörődnek alacsony önbizalommal hogy nem érdemelnek jobbat (pedig lehet igen)
2013. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyrészt a csaj rögtön levágja majd, hogy csúnyának tartod!

Másrészt azt is levágja, hogy saját magad pedig egy vesztes szerencsétlenek..normális ember olyan lánnyal kezd ki aki tetszik neki..ha egy csaj szerintem ronda akkor nem akarok tőle semmit..de értelmetlen is, mert mint írtam a csajok zsigerből megérzik, hogy te mit gondolsz és hidd el úgy sárba tiporja majd az a "csúnyább" lány az önbizalmadat, hogy ahhoz képest a szép lányok visszautasítása semmi! Ne játssz a tűzzel srác!

2013. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gyárban dolgozom rengeteg ember között. Én úgy veszem észre, hogy a nyomibb kinézetű nők is ugyan olaan válogatósak, mint az átlag, vagy a fullos csaj.
2013. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!