Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ölelés jelennt valamit? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés jelennt valamit? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy parkban voktunk, és elöször csak mindig átkarolt, de olyan 10 percenkét odaült mellém és átkarolt és rámnézett aztán találkoztunk a haverjaival útközbe beállt focizni, de előtte levette az ingjét és a fejemnek dobta, utána nevetett egyet és megölelt és miközbe megölelt mondta, hogy csak viccnek szánta hogy nekem dovta az ingjet.:) azt kell tudni, hogy a fiu már 11-szer.kérdezte meg, hogy nem e akarok járni vele.. (nemet mondtam pedig szeretem) Ez az eset az ő haverjai előtt történt,.de másnap mikor csak az én haverom volt ott azt mondta neki, hogy csak barátként tekint rám... Nem értem.://

2013. júl. 7. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ejj ezek a kölykök...
2013. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Az ölelés jelent valamit? "


nekem igen..


am amit te írtál azt én se értem.

2013. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És épp ezaz hogy én sem értem..:/
2013. júl. 7. 23:26
 4/13 anonim ***** válasza:
He? HE? Háát fura vagy! Ha megkérdezett a BARÁTAI ELŐTT téged h nem jártok e akkor nem viccből mondta. Meg azt nem értem hogy ha szereted mér nen mondtal ok-t? Ha azt mondta másnsp v mikor h csak barátként tekint rád az azért van mert nemet mondtál neki!De am nem értelek
2013. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hhh.. Azer mer nagyon rossz rossz rossz fiu de tenyleg es a szuleim se kultivaljak a dolgot es feltem igen mondani... Pedig en tenyleg szeretem, de mostmar nemtudom hogy mit csinaljak mert mar ő sem keres és sokszor nem is ir vissza facen..
2013. júl. 8. 00:00
 6/13 PéterPálka ***** válasza:

Mit jelent az, hogy rossz? Ha 11-szer visszautasítod, akkor miért csodálkozol, hogy nem keres többet emiatt?

Mondd neki, hogy próbáljuk meg az együtt járást, és szép lassan beszéljétek meg, hogy neked nem tetszik az amire azt mondod, hogy rossz fiú. Ez nem tetszik a szüleidnek sem, és vajon az együttjárás érdekében tudna-e ezen változtatni? A többi már tőle függ.

Nem akarlak kioktatni, de kicsit igényesebb lehetnél magaddal szemben. pl. figyelni az ékezetes betűkre (utolsó kommentedben szinte mindenhol hiányzik), és a helyesírásra, nem: "hogy nem e akarok járni vele" (égnek áll a hajam tőle), hanem "nem akarok-e járni vele", vagy " Azer mer nagyon rossz". Inkább "Azért mert...".

Tudom, hogy ez ma a trendi, de az én szememben sokat ront az összképen, ha valaki ennyire nem ismeri a magyar nyelvet. Szóban még úgy-ahogy elmegy, de leírva borzasztó. Persze tudom nem velem akarsz járni :)

2013. júl. 8. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy dolgot nem értek...MINEK MONDTÁL NEMET HA SZERETED???? Az más ha csak barátként tekintesz rá de ezek szerint...
2013. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak üzenném: Bocsi csak telóról vagyok és nehéz ékezettel írnom.

Szóval már leírtam, hogy azért mondtam neki nemet, mert rossz dolgokat csinál és én nem ilyen vagyok, mert én ilyen jókislány fílingű vagyok (nem akarom fényezni magam, nem ez a célom) ő meg "rosszfiú". A rosszfiút kifejtem bővebben: rongál, cigizik, iszik (alkalmakkor). És mindenkivel bunkó, de velem nem. Nem tudom mért van ez de nekem megad minden tiszteletet és figyel rám, már amikor beszélgetünk, és ezt nem facebookra értem, hanem élőbe.. De akkor is szeretem.. Lehet, hogy elrontottam avval, hogy mindig nemet mondtam, de fogalmam sincsen mit kellett volna mondanom, és annyira bánt, hogy mindig utólag jövök rá a dolgokra.!:/

2013. júl. 8. 23:53
 9/13 PéterPálka ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy elég jelentős különbség van köztetek a viselkedésben.

Nem hinném, hogy neked hosszú távon megfelelne egy ilyen srác, még akkor sem, ha veled figyelmes és nem bunkó.

Rövid kapcsolatnak, tapasztalat szerzésre próbáld meg.

Úgy érzem még nagyon fiatalok vagytok, és még nincs elég tapasztalatotok a kapcsolat kialakítására, így tanulásra mindkettőtöknek jó lehet a dolog.

Aztán majd kialakul, hogy

2013. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rákérdeztem facen h érez e valamit irántan és azt mondta h régebben érzett de mostmár nem!:(( annyira szomoru vagyok és nem tom mitcsináljak..
2013. júl. 18. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!