Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy pasinak sem?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki azt mondta szó sem lehet róla hogy legyen köztünk valami. Volt egy másik, elhívogatott randizni de semmi komolyat nem akart csak egy könnyű d*gást. Oké hogy megnéznek a pasik, de amúgy senkit sem érdeklek. Egyszer raktam ide ki magamról képet, és olyan válaszok jöttek hogy "átlagosan szép vagy" meg hogy látszik egy normális csaj vagyok, érzéki vagyok, meg hogy semmi baj nincs velem. De akkor meg?
2013. júl. 11. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ah hat en miert nem lattam azt a kepet? :)
2013. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kuldj kepet! Akor tudok segiteni!
2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs semmi baj. Kellesz neki, csak eddig olyanokkal jöttél össze, akik nem hozzád valók. Nézz körül a világban, sok fiú van, akiknek kel egy olyan jó lány, mint te. Menj el olyan helyekre, ahová sok fiú is jár pl fitnesszterem, könyvtár, nyári munka stb. Biztosan találj magadnak valamit. Légy bátor, ne félj semmitől, minden rendbe jön.
2013. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldd csak azt a képet! (Priviben) Hamarosan lesz pasid! Igérem :-)!
2013. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet :D
2013. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Belsőd milyen? Én láttalak vajon? :)
2013. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kuldesz nekem is kepet?
2013. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet,úgy tudunk segíteni,hogy vajon miért nem kellesz a pasiknak.Hány éves vagy amúgy?
2013. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Foglald el magad valamivel, hogy ne gondolj mindig arra hogy neked pasi kell. Egy kapcsolathoz, a bizalom kialakulásához idő kell, aminek ha türelmetlenül vágsz neki az érződik.

Korod elárulod? És nekem is küldhetsz képet.

2013. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASOT ***** válasza:
küldj képet.
2013. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!