Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kene egy kis segitseg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kene egy kis segitseg nem tudom mit tegyek lehet ti segithettek?

Figyelt kérdés
Tehat az a gondom hogy van egy lany(mindig ez a gond de na)...inkabb kezdjem azzal hogy 16 eves srac vagyok eleg vicces,legalabbis a legtobben azt mondjak..Nemreg jottem ki a korhazbol mert mar 2-szer probaltam vegezni magammal de harmadszorra mar nem akarok oda jutni.Az a lenyeg hogy mikor eloszor be voltam utalva talakoztam egy lannyal aki ugyanazert volt ott mint en es ugyanabba a suliba egy osztalyal folottem jar.Es 2 hetig nagoyn jol egyeztunk emg minden de aztan kiengedtek es miutan engemis parszor beszeltunk de nemtudom mit mondjak neki mit csinaljak hogy kozelebb keruljek hozza.Egy kicsit amator vagyok ha lehet ugy mondani.Ugy erzem erte akarmit megtennek.Olyan jol egyezunk es minden es hogyha megmondanam mit erzek vagy jol sul el vagy totalis kaosz lesz.Nemtudom mit tegyek igazabol azt se tudom miert fordultam ehhez a sitehoz.Na mindegy remelem valaki tud mondani valami okosat.

2013. júl. 11. 22:17
 1/8 Gezu Lovas válasza:
Szerintem jobban éreznég magad ha elmondanád neki , hogy mit érzel.Mert ha csak messziről figyeled annak semmi értelme(Eszt tapasztalatból mondom) , szóval sztem mond el neki .
2013. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat vedd fel vele a kapcsolatot es beszelgessetek beszeljetek a multrol jelenrol aztan talalkozgassatok probald meg megismerni es akkor amikor ugy erzed hogy keszen allsz hivd el randizni vagy mondd meg neki hogy mit gondolsz. Hidd el jobb ha nem tartogatod minel hamarabb vedd fel vele a kapcsot es lehet hogy kozben megtetszel neki es akkor mar siman megy! Valami ilyesmit kene tenmi.
2013. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele többet, hívd el valahova, aztán utalgass rá, hogy tetszik neked. Szerintem merd bevallani, nem hiszem hogy veszíthetsz bármit, és ne feledd, az öngyilkosság nem megoldás semmire, akkor sem, ha ez a lány nem szeret téged úgy mint te őt!
2013. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem, ha neked nem számít a kor akkor egész nyugodtan vágj bele. Ha nekem lenne ilyen dolgom egy pasival (ugyan is lány vagyok) akkor megtenném. De ha a közelebb kerülésről van szó akkor vihetsz neki néha ajándékot is. Pl.: egy rózsa, bonbon, de azért kérdezd meg, hogy nem allergiás-e valami dologra, mint esetleg mogyoró vagy a csoki (hidd el ez is elő szokott fordulni), de a lényeg a lényegben légy vele kedves és nagyon barátságos, érd el azt, hogy te legyél számra az egyetlen! Remélem segítettem!
2013. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég speciális a helyzetetek. De ez nem rossz. Írj neki vagy facebookon, vagy sms-t, hogy mi van vele, hogy érzi magát. Ez a ti esetetekben nem is csak felszínes sablonszöveg, hiszen tényleg fontos dolog, hogy mit csinál, hogyan múlnak napjai. Kérdezz tőle. A nők szeretnek beszélni, és szeretik, ha érdeklődnek felőlük.(lány vagyok, tudom :D) Remélem segítettem, ha nem elég írj nyugodtan privit is!
2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kajak van egy ilyen film
2013. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is erre gondoltam, Nyomás alatt a címe, kedves kérdező, nézd meg, hátha ad valami ihletet!:) Nekem ez a kedvenc filmem :)
2013. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lattam a filmet mar mileott megprovbaltam volna megolni magamat es kepzeljetek el eloszor miutan megismertem a lanyt az volt az elso kerdesem:ekkora egybeeses? nem hiszek a jelekben de ez annak tunt.
2013. júl. 12. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!