Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mikor volt először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt először pasitok vagy csajotok és hogy szedtétek fel?

Figyelt kérdés
És most mennyi idősek vagytok?Akartok már kapcsolatot?
2013. júl. 12. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

15 múltam alig, mikor a srác előtt elsétáltam a buszmegállóban.

Ő haverok által kiderítette ki vagyok.

3+ évet jártunk.

18/L

2013. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én igy szedtem fel az első csajomat :)

http://www.youtube.com/watch?v=bBqKVDC9cZs

2013. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én iszogattam a koncerten, és egy csaj oda jött hogy teljesen elbambult a tetkóim miatt meg hogy milyen merész vagyok, mondta hogy érdekli az ilyesmi őt is meg ilyenek, elbeszélgettünk és este már 1pár voltunk :)

Azóta különmentünk, de barátok vagyunk most is, mert abban maradtunk hogy ne rontsuk el azt az estét azzal hogy elfelejtjük egymást

23/F

2013. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm többiek válaszát is várom
2013. júl. 12. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiú:


legelső kisiskolás koromban, 1 évig. (voltam vagy 8, tetszett a csaj, udvaroltam neki, majd egy egész évig mindenhova kéz a kézben, puszi stb.)


Első "komoly" olyan 16-17-18 fele

Egy nyári táborban ismerkedtünk meg, kiderült közös ismerős, jó barátság, sokáig húztuk egymást, ilyen se vele se nélküle, csomó találkozás, 1 hét nem telt el, hogy egy mozi vagy valami ne legyen, óriási telefonszámla, majd nagy nehezen sok húzás után belevágtunk, nyíltan, felvállalva.

Ez így kb 3-4 évet tartott ha az előjátszadozást is beleszámoljuk.


Most 27, jól megvagyok 4 éve a jelenlegivel.

2013. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ez nagyon jó tapasztalat és amúgy nem az ilyen kicsi gyerekes sztorik érdekelnek igazából de ez is tök édi úgyhogy nyugodtan a többiek is leírhatják az ilyen tapasztalatukat is de a komoly tapasztalat lenne a fontosabb
2013. júl. 12. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen jöttem össze az első pasimmal. Unatkoztam, ezért regisztráltam a chat.hu-ra, ott ismerkedtünk meg. 4 hónapig jártunk. Ő fél évvel volt idősebb.


Most 27 éves vagyok, 25 voltam amikor férjhez mentem. Őt is interneten ismertem meg, csak másik oldalon: egy társkeresőn. Több mint 3 éve vagyunk együtt. Másfél éve házasok.


27/N

2013. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó gratulálok a szerencsésnek,biztos jól választottatok!
2013. júl. 12. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
18 évesen. Egy bálon találkoztunk először, de akkor még nem volt semmi, felkért táncolni, meg ilyesmi, de nem történt semmi. Aztán pár hónap múlva megkeresett, elkezdtünk beszélgetni és jött magától minden. De nem tartott sokáig, csupán néhány hétig, aztán kiderült, hogy annyira mégsem passzolunk, mert teljesen máshogy kezeljük a helyzeteket és így vége lett.
2013. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első általánosban volt, négy-öt évig is szerelmes voltam a fiúba.


Az első komoly 23 évesen; egy ismerős által jöttünk össze - ő győzködte a srácot, hogy hívjon el, nem harapok, engem meg kért, hogy legalább nézzem meg :) Aztán ebből lett több randi (igaz, elő ránézésre abszolút nem tetszett, de adtam neki újabb esélyt, mert a belső tulajdonságai bejöttek).

Beleszerettem, nemrég voltunk öt hónaposak.

2013. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!