Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan fiatal, helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiatal, helyes srácok, akik szeretnek olvasni, írni pl. Novellákat, verseket?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok:-) . 17/L

2013. júl. 2. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jules Verne minden menyiségben :D

17/F

2013. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írni vereseket de nem mondanám hogy vers inkább kortárs költészet, viszont olvasni nem szeretek.Ez az írásos dolog is csak rap miatt van de ezt is csak magamnak mert jó érzés .. :)
2013. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én írtam régebben pár verset, bár nagyon kezdetlegesek. Legtöbbjük olyan lányoknak íródott akiknek nem mertem odaadni. :)) Így csak hányódnak. Meg próbálkozom dalszöveg írással is, rap szövegeket is írtam.
2013. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Én is nagy részét lányoknak írtam vagy ha nem jött össze akkor azutáni csalódás ... :(
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha vki szeretné megmutatni nekem a verseit, nyugodtan elküldheti privátban:-)
2013. júl. 2. 18:14
 6/15 anonim ***** válasza:
És te is küldesz ? De mondom hogy nem vers inkább rap szövegnek hívnám :) Akkor is ?
2013. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó, de az enyémek sem annyira jók, csak szeretem a verseket.:-)
2013. júl. 2. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vers, inkább kortárs költészet... Ez aranyos. Vers az, ami nem ér ki a lap széléig.


Én ismerek ilyen fiatal srácokat, jobbára introvertáltak.

2013. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyházi témájú zenéket igen :D
2013. júl. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anti paladin ***** válasza:
Nem tudom helyes vagyok-e de igen, szeretek olvasni. :)
2013. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!