Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nálatok az örök érvényű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nálatok az örök érvényű szlogen és vérkomolyan veszitek, hogy csak az a jó pasi, akire fel tudtok nézni?

Figyelt kérdés
Arra akire fel tudtok nézni, az egyet jelent azzal, hogy okosabb nálatok és jobban is keres? Mert sajnos én nem vagyok túl okos és nem is keresek milliókat. De jókedvű és humoros vagyok és rendes jellem. De ez sajnos valahogy nem jelenti azt, hogy fel lehet rám nézni. Ha egyenlőség van, akkor miért nem hasonlóan okos és hasonló keresetű pasit kerestek? Így lenne reális. Nem pedig a csillagokat hajszolni.
2013. júl. 20. 10:44
 1/7 Diarmand ***** válasza:
Jajistenem...
2013. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Igen.

Igy jártál.

2013. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
van más is amiért, feltudok nézni/tisztelni tudok egy embert, de nem is az, hogy 'okosabb' legyen nálam valaki, hanem minimum egy szinten legyünk, mondjuk amilyen kötetlen a személyiségem, azért kell valami komolyann vonzó vagy húzó erő, hogy érezzem, hogy igenis neki érdemes 'megfelelni'
2013. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én amiatt nem nézek fel senkire, hogy többet keres nálam....

a páromra azért nézek fel pl. mert nagyon talpraesett, jó helyzetmegoldó képessége van, őszinte, egyenes ember, az értékrendje is becsülendő.

2013. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod, én pontosan ezt teszem. De én az átlagnál intelligensebb vagyok (az agyammal is keresem a kenyerem), és van házam, autóm, fenn tudom tartani magam nőként.

Tehát ez alapján keresek hozzám hasonlót: okosat és hasonló egzisztenciájút.

Amúgy igen, szeretnék felnézni a partneremre, de nagyon sok minden miatt fel lehet nézni egy férfira, nem csak a fentiek miatt. Pl. azért, ha vannak céljai, amikért képes és hajlandó küzdeni is.

2013. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kérdést látván, először arra gondolta, hoyg azzal jössz, hogy akik magasak csak azok kellenek a csajoknak. Mert ebben több igazság lenne. Én nagyon alacsony srác vagyok és nehéz olyan lányt találnom, aki tőlem alacsonyabb.
2013. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában ha szerelmesek vagyunk valakibe, arra felnézünk, csodáljuk. Attól függetlenül, hogy nem biztos, hogy milliomos. Látunk benne valami többet, amit más nem is biztos, hogy meglát.

Én például nem tudok csak azért felnézni valakire, mert milliókat keres. Nem akarok képmutató lenni, az életben fontosak az anyagiak is, de attól még nem biztos, hogy valakit tudok tisztelni, csodálni, mert jól keres.

Felnézek a páromra, mert talpraesett, magabiztos, találékony, ügyes, amikben én kevésbé vagyok jó. Ő felnéz rám, mert szerinte kedves vagyok, odaadó, jószívű, nőies, házias (más kérdés, hogy én nem látom magam ilyen jónak). Kölcsönösen felnézünk egymásra, mert olyan dolgokban is, amikben az egyikünk alapból ügyes, a másikunknak meg nehézkesen megy.

2013. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!