Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy reagáltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy reagáltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
egy pasi megmondja hogy tetszel neki. Hogyan reagálnátok akkor ha tetszik a pasi, és hogyan ha nem? egyből megmondanátok az igazat?
2009. okt. 21. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
attól függ. Ha nem számítok rá, és úgy hirtelen rám zúdítja, akkor lehet, hogy csak hebegek-habogok, amiből azt veszi le, hogy nem tetszik, pedig lehet, hogy igen, csak megzavarodtam:P de ha számítok rá, hogy ez fog történni, akkor ha tetszik a srác, akkor (ha nem is ilyen konkrétan), de megmondom neki, hogy kölcsönös a dolog. ha nem tetszik, akkor megpróbálok vhogy kihátrálni a dologból, hogy ne bántsam meg (van barátom, nem akarok épp járni senkivel, még sosem gondoltam rá úgy, mert ő nekem inkább barát stb) 16/L
2009. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több dologtól is függ, ha ismerem és beszélünk sokat akkor rendben van de ha nem ismerem csak úgy meglát akkor az nagyon nyomulós, ami nem jó.
2009. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik akkor természetesen megmondom és boldog leszek:) ha nem, akkor tapintatosan közlöm, hogy bocsánat, de ez nekem nem menne. nem hazudoznék, hogy miért nem. de mindig nő az önbizalmam ha egy pasi ezzel állít elő. és eddig minden pasival aki elmondta tetszését barátok vagyunk.

17/L

2009. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem, akkor elpoénkodom, h kevésbé legyen gáz... :D

A másikra még nem volt példa sajnos.

18/L

2009. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!