Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet a benzin ajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a benzin ajándékba? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Páromnak szülinapja lesz. Mivel sokat furikázik velem, arra gondoltam kifizetek neki egy nagyobb összegű tankolást. Lehet erre valami utalványkártyát venni benzinkútoknál? Vagy csak helyben tankolás után fizethetek? (Az meg annyira snassz)Neten sajnos nem találok semmit.
2009. okt. 23. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem hülyeség, csak a múdját kell megtalálni, én is töltöttem már fel a párom telefonját "ajándékba" :D

Én szeretem a hasznos dolgokat :)!Jobban örülök neki, mint valami porfogó kacatnak!

2009. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát én elég furán érezném magam ha benzint kapnék.Szerintem ne azt vegyél.
2009. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hohóó huhh...
2009. okt. 23. 10:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:P Szerintem biztos van olyan benzinkút ahol lehet.A benzin legalább hasznos.
2009. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is jobban örülnék neki mint egy vacaknak amit felrakok a polcomra, aztán csak porosodna.
2009. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez tök jó ötlet :)

ha tudsz vezetni, akkor egyszerűen vidd el a kocsit a legközelebbi benzinkútig és tankold tele, tuti örülni fog :) végre egy hasznos ajándék ötlet... és ezt én úgy mondom, hogy lány vagyok!! :D

2009. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a kúton érdeklődj, hogy lehet -e náluk vásárlási (vagy ajándék) utalvány szerűséget kapni, amit ott a kúton levásárolhatsz. Biztos, hogy valahol van ilyen...:)

Egyébként szerintem is jó ötlet, hasznos :)

2009. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12.19-es vagyok. Tuti, hogy más cégeknél is van, de nézd, as MOLnál ezt találtam: [link]
2009. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Mikor alszik, töltsd tele a tankot napraforgóólajjal.
2009. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy jó ajándék, csak ki kell találnod hogy add át neki, hogy személyes ajándéknak érezze!


Csak nehogy éjjel levidd a kocsit hogy reggelre legyen meglepetés, teletöltöd a dieselt 95-össel, és mire felkel a kocsi már a roncstelepen.

2009. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!