Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet a benzin ajándékba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a benzin ajándékba? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
Páromnak szülinapja lesz. Mivel sokat furikázik velem, arra gondoltam kifizetek neki egy nagyobb összegű tankolást. Lehet erre valami utalványkártyát venni benzinkútoknál? Vagy csak helyben tankolás után fizethetek? (Az meg annyira snassz)Neten sajnos nem találok semmit.
2009. okt. 23. 10:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nos attől függ hogy milyen a párod. van aki örül a prktikus és értelmes, hasznos dolgoknak, van aki jobban szeret mindenféle hasznavehetetlen mütyürt kapni... elvileg neked kéne tudni hogy a párod melyiknek örülne jobban


amugy sztem nálunk a bővebb családban bárki örülne ilyen ajándéknak :D

2009. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
add oda kannában, masnival átkötve!
2009. okt. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaja szerintem is kannában de legalább két 10 literes kérd meg egyik haverod h segítsen cipelni.
2009. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szuper, pont mol van a közelben!

Azt hiszem a napraforgóolaj megmarad a hasábburgonyának:)

Sajnos vezetni nem tudok, de ez nem lesz probléma. Hülyén éreztem magam az ötlet miatt, de nagyon szépen köszönöm a válaszokat, kapja a benzint! (Én meg talán viszonzásul karácsonyra telefon feltöltőkártyát:):):))

Mindenkinek ment a plusz!

2009. okt. 24. 00:54
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy benzinkúton adnak-e ilyen kis utalványokat mert pl szerezhetnél és mondjuk szépen becsomagolnád akkor nagyon örülne neki.
2009. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!