Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 21 éves pasi aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 21 éves pasi aki randira hívott. Ez eddig oké de nem tudom hogy akarok e tőle többet? . Van pár dolog ami kissé zavar.

Figyelt kérdés
pl a magasság =/ .. 175 cm magas vok amit utállok.. és ő pár centivel magasabb nálam. én kb a homlokáig érhetek, szerintetek az még jó? Külsőre nem fogott meg igazán de nekem a belső is nagyon sokat számít..sajnos fogalmam sincs hogy micsináljak?16/l
2009. okt. 24. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy magasabb. jobb lenne ha törpe lenne?:) menj csak el vele randizni, ott majd meglátod, hogy akarsz-e tőle valamit! semmi bajod nem származhat belőle, ha bejön bejön ha nem akkor meg megmondod neki hogy neked elég volt egy randi, úgy érzed hogy nem akarsz többet. ilyen egyszerű! sok sikert!:) 23F
2009. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
örülök neki hogy magasabb :) csak az eddigi barátaim"pasijaim" 1-2 fejjel magasabbak voltak :)
2009. okt. 24. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kifejezetten jobban néz ki, ha csak pár cm-vel magasabb nálad, mint ha 1-2 fejjel. később meg még megtetszhet, úgyhogy lehet tényleg érdemes lenne egy esélyt adnod neki! ;)
2009. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igaz :) de ha felveszek egy acélbetétes bakancsot akkor már egyforma magasak vagyunk.. és én még nőlni fogok de ő már nem
2009. okt. 24. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!