Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép lányok vagy éppen a...

A szép lányok vagy éppen a nem szépek azon csoportja, akinek még sosem volt pasija, mert nagyon válogatósak, ők mégis milyen külsejű, jellemű fiúra vágynak?

Figyelt kérdés
Komolyan vicc, de ismerek én is egy néhány ilyen lányt, mintha senki sem lenne jó nekik, peidg szerintem tök helyes fiúk is próbálkoznak náluk, de nekeik mintha ők is rondák lennének. Nem értem én ezeket a lányokat, mégis mire várnak?

2013. jún. 19. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet van valami szerelmük, akivel még nem vannak együtt, és ugye rájuk várnak.

Nem ám arra meg az elutasítás, hogy ronda valaki...


17/L

2013. jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Magas, jóképű, kigyúrt, gazdag fiúra vágynak. A jellem viszont nem számít még nekik se.
2013. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Rájöttek h semmit sem ér a párkapcsolat , mert egy férfiban sem lehet megbízni.. Tök jogos! 17/L
2013. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem elég lenne ha éppenséggel vonzónak találnám. Van egy srác most aki tetszik ő alacsony, vékony de helyes.

Akkor van egy másik ő magasabb vékony, de nagy az orra viszont valamiért érdekesnek találom a kisugárzása olyan más. Tetszik.

Azon kívül pedig az izmosabb fajtákat szeretem. Nem kell gazdagnak lennie. Nekem ez nem fontos.

Nálam az lenne a lényeg, ha kölcsönösen tudnánk egymáshoz vonzódni a kiszemelt pasival. De sajnos ez 10-ből ha 2x előfordul akkor sokat mondok. Próbálkoztam másféle pasikkal de ők valamiért sosem fogtak meg igazán se külsőre, se jellemre. Igy inkább maradok egyedül.

2013. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as, én meg a lányokban csalódtam, mégis tudom, ogy vannak még rendesek is, igaz nagyon ritka.
2013. jún. 19. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen jóképű, kedves, tudjon nevetni. Ennyi.. :) elég válogatós vagyok, sok srácot elutasítottam már. Most van egy srác aki nagyon bejön, viszont nem igazán érdeklődik irántam, :/ ez van. Egyszer fent, egyszer lent.
2013. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as, épp úgy, mint ahogy egy nőben sem lehet megbízni...

*irónia

2013. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!