Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes belém egy fiú de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy fiú de én nem ismerem! Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
S. O. S szerelmes belém egy fiú akit életemben nem láttam. Csak rám írt h nagyon tetszek neki meg ilyeneket és h járna velem. Ezt elmondtam a barátnőmnek meg minden és kiderült h ő ismeri a fiút és elmondása szerint nagyon kedves és bele szakadna a szíve ha le koppintanám. És még azt is mondta h nagyon bizonytalan. )És örülne ha járnék vele de én nem akarok nem is ismerem meg minden!!! De barinőm azt mondta h járjak vele 3 hétig és ha nem szeretem meg szakítsak vele.. de akkor is össze tör a szíve ha nem járok vele de akkor is ha járok azt majd szakítok vele ennek semmi értelme!! Mit tegyek? Még soha nem volt pasim : (( mit tegyek?

2013. aug. 4. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha megismernéd!?
2013. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szard le, az elutasítástól még senki nem lett rosszul, a szakításnak meg idősebb korosztályban ivászat a vége :D
2013. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de nem is egy városban lakunk...
2013. aug. 4. 14:23
 4/13 A kérdező kommentje:
kösz lehet h ez lesz :D
2013. aug. 4. 14:24
 5/13 A kérdező kommentje:
de am meg barinőm azt is mondta h meg fujt ha lekoppintom :D . De ez így nem jó mert én nem szeretem ez hogy vagy? Az nem számít amit én akarok csak az amit ő?? Ha a fiú úgy dönt h járni akar velem akkor muszáj is járnom vele?! -_- nem.. különben is nekem más tetszik.
2013. aug. 4. 14:28
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha neked más tetszik, akkor mi a kérdés?

Értem én, hogy nem akarod megbántani, meg stb, de az élet kegyetlen, szóval ez van.

Túléli a bántást. Te meg koncentrálj arra, aki neked bejön.

Hány éves vagy egyébként?:D

2013. aug. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
12 vook :) általában mindenkinek ennyi éves van először pasija de nekem nem kell még.. és igazad van az élet kegyetlen ;) és kom milyen kapcsolat lenne vele?! Nem is lakunk 1 városban.. és pont ezért csak facebbokon beszélnénk meg szíveket küldenénk?! Az nem kapcsolat
2013. aug. 4. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Abban igazad van, hogy az amit manapság művelnek a Facebookon az nem kapcsolat, szóval mondj le erről a srácról.:D

Hatodik voltam.

(Zárójeles megjegyzésként annyit, hogy 16 éves vagyok, és még nem volt kapcsolatom, szóval nem mindenkinek 12 évesen van.:) )

2013. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PaperRabbit válasza:
Az én véleményem szerint ne menj bele a kapcsolatba ha te nem akarsz.Bár az hogy nem egy városban laktok nem kizáró ok.És igazad van ne akarj még barátod élvezd ki ezt az időt amíg lehet ;_;...
2013. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt fogom tenni köszönöm :d
2013. aug. 4. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!