Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy változtassak ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem volna magamnak barátnőt. Aztán mikor teszek érte annyiban, hogy elkezdek ismerkedni egy lánnyal, akkor full érdektelen számomra mind. Azt érzem, hogy teher lenne egy párkapcsolat nekem.

Tavaly pl. miattam nem lett - mint később kiderül - életem nőjével kapcsolatom, mert ő is az elején hidegen hagyott és alig tettem érte valamit, és csak a testiség számított nekem.

Mit tudok ez ellen tenni? Vagy ez normális dolog?


2013. aug. 4. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat! Tudj róla olyat, amit más nem! Így közelebb kerülnétek! Ha ismered magad, hogy ilyen vagy, akkor tarts ki, hátha egyszer megszűnik.... sok sikert! :)

W.

2013. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!