Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú a második randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú a második randin strandra hív el, elvárhatom, hogy ő fizesse a belépőt, vagy ez luxus manapság?

Figyelt kérdés
Egyébként a fiú már dolgozik, tehát van rendes, saját fizetése.
2013. aug. 6. 11:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hmm... szerintem ajánld fel, hogy kifizeted a részed, mert elég drága manapság a strandbelépő. Ha viszont felajánlja, fogadd el.
2013. aug. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

El azt nem várhatod, de ha általában a pasik ki szokták fizetni, szóval szépen köszönd meg neki.


És szerintem hívd meg valamire.

2013. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Illendő ilyenkor a belépőt nem is, de a fagyit és a hambit-üditőt őneki fizetnie.
2013. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább fizetném a belépőt, mint a hambi+fagyi+üdítőt, olcsóbban kijönnék :D
2013. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%

Első 3 randin általában a pasi fizet mindent, mikor a pénztárhoz értek, fogd a pénztárcádat a kezedbe , ha jó fej egyből mondani fogja, hogy majd ő fizeti a belépődet.


(Megjegyzés: A pasik csak azért viszik a strandra randizni a csajokat, hogy megnézzék milyen alakjuk van.)


25/F

2013. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

"Megjegyzés: A pasik csak azért viszik a strandra randizni a csajokat, hogy megnézzék milyen alakjuk van" igen igen :)

ezaz elsődleges oka :)


főleg mert azt hiszik óriási a különbség a bikini és a fehérnemű közt...

2013. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
26%
Elnézést kérek, senkit nem akarok megbántani, de azt várni, hogy a srác fizesse a belépőt a pofátlanság netovábbja.
2013. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

Gyah.

Én szerintem rögtön ott hagynám a csajt ha nála elvárás,hogy a pasi fizessen.

Fizetem én.De ne úgy gondolja,hogy nekem kell fizetni az egészet!!!!

2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%
én nem fizetném neked a strandjegyet.
2013. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

"luxus manapság"

apád fülét azt.

2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!