Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mennyire zavaró számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavaró számotokra, ha egy lány luxuséletet él és titeket is kényeztetne?

Figyelt kérdés
A számomra kedves embereket hajlamos vagyok elhalmozni. Nem így akarom kimutatni a szeretetem, de nekem ez valahogy hozzátartozik. Mennyire lenne ez egy fiú számára zavaró?

2013. febr. 7. 12:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem zavarna: Akár el is tarthatnál...
2013. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk jobban szeretném ha pénzügyileg én lennék az "alfa" :D
2013. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy az anyagi különbség, az lehet zavaró.
2013. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem aszánékkal van itt baj ne értsd félre, csak ha ő ezt nem tudja neked megadni, akkor frusztrálva érzi magát. A pasik egoista léynek, és nem tud ahhoz alkalmazkodni, hogy úgymon egy nő tartsa el. A társasága kinevetné ezért cikiznék és ezm iatt megy galyra egy iylen kapcsolat. A felesleges rongyrázástól nekem is fut a hideg a hátamon.

Szóval ha ezt diszkréten meg tudod oldani akkro biztos nem para, de jegyezd meg: pénzért nem vehetsz szerelmet.

2013. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Engem ne tartson el nő.
2013. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem kitartani akarom, Isten ments. Csak ajándékokról, utazásokról lenne szó.
2013. febr. 7. 12:29
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Egy érett ember leszarja,hogy "cikizik" szóval simán.
2013. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is luxus életet élek... Nem érdekelne különösebben.
2013. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szarul érezném magam, mert én meg egyetem mellett is folyamat diákmelózok, hogy meg tudjak élni, nem tudnám viszonozni a meglepetéseket mással, mint hogy szeretem.
2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
tényleg kellemetlen, ha nem tudja viszonozni. lehet, hogy nem mondja, de az. sokan gondolhatják, hogy csak a pénzedért szeret.
2013. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!