Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha van barátom, és találkoztam egy másik fiúval (tudta, hogy van barátom),és megcsókolt, de én elhúztam magam. Szerintetek ez megcsalásnak számít?

2013. aug. 6. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés. Te örülnél annak ha a pasid másik csajjal elmene randizni???? Állitolag már az is megcsalásnak számit ha másra gondolsz:D
2013. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akartad,nem kezdeményezted akkor nem,bár felmerül egy kérdés hogy miért találkozgatsz más fiúval ha van barátod,gondolom nem nagyon értékeli a dolgot
2013. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen, de az hogy találkoztál vele abból lehet egy-két ajtócsapkodás. Megjegyezném hogy jogosan.
2013. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Fordított esetben te annak éreznéd?
2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

attól függ mikor húztad el magad mikor már végzett vagy még csak a nyelvét dugta át a szádba .

Nekem kapcsolatomba van egy megállapodás nem megyünk el ellenkező neműekkel talizgatni és nincsenek félreértések .

2013. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha ő csókolt meg és te elhúztad magad az még nem igazán...
2013. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
hát már a számba volt a nyelve, de én egyből elhúztam magam. azért találkoztunk, mert előtte már alakulgatott a dolog, és akartunk találkozni, de lett barátom, és én nem akartam tőlle semmit, csak egy baráti találkozást.. persze, és sem örülnék neki!
2013. aug. 6. 14:08
 8/22 anonim ***** válasza:

A randi igen, az.

A csók nem, mivel ellenkeztél.

De ha tudod hogy tetszel valakinek eleve nem kéne randira menni vele...

2013. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem is mondtam neki, de szerintetek elmondjam neki? vagy jobb ha nem? ..de akkor meg titkolózok, és aahj, segítsetek légyszíves!
2013. aug. 6. 14:09
 10/22 A kérdező kommentje:
#7: ez nem randi volt, most az, hogy találkoztam vele..az nem randi! és amúgyis neki is vanna lány barátai, és ő is ugyanúgy találkozik velük.
2013. aug. 6. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!