Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már igy? Egyszer meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már igy? Egyszer meg lehet tenni? Mit és hoygan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lenne egy 10 évvel idősebb férfi akit elszeretnék csábitani egy estére, van családja meg minden de az engem hidegen hagy.Csak egy éjszakát töltenék vele mert régóta vágyom rá.Lassan de biztosan ti hogyan csábitanátok el valami kábitoszert csak valami light-osat vagy ugy rábeszélnétek??Mit tennétek ha megőrültök hogy egy éjszakát vele töltsetek??Mondjuk a köv lejátszás jo lenne??;) elmenni ahol taxis éppa hol van és beszélgetni vele őszintén frankon megmondani neki h mit akarsz vagy lightosan beszélgetni vele majd meghivni kávézni vagy teázni hozzád (és lebeszélni arról h otthon várják őt nyugodtan pihenhet egy kicsit..) és/vagy a kocsiba kiviszed neki és beszélgettek majd letepered ugy h utánna már ő is akarja..Úgy ennyi...Azért kell nekem mert meg akarok neki adni olyat amit már majdnenm 10 éves házassságában a felesége nem adott meg neki és persze az én javamra is szolgálna..Mert vele lennék és semmi sem érdekelne azon az estén..(nem mintha amugy igen bármi is)... :PP JA ÉS TI MIT TENNÉTEK EGY FANTASZTIKUS ÉJSZAKÁN??nektek mit jelent egy vad szex??H a pasi se felejtsen el téged??Mit jelent nálad a vad és jo szex??irjátok le!

Nah várom a ti gondolatotokat minden jot nektek irjatok..ti mit tennétek hogy csaábitanátok el ha lenne egy ilyen esélyetek??21 éves lány


2009. okt. 26. 14:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
80%
fejbe kéne lőni téged
2009. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Először azt kéne megtanulnod, hogy a férfiak a vadászok, ritkán szeretik ha egy csak rájuk mászik, akár függetlenek akár nem. Ezen felül inkább nem fűzök hozzá semmit, csinálj amit akarsz...
2009. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem erre vok kiváncs!!! hanem a kérdésemre felejjetek!!!!!!!!!!megtennétek vagy sem??ennyi össz-vissz a kérdésem te idióta!!!!Többiektől normáis választ várok és ha téynleg ugy gondoljkátok hülyeség azt NORMÁLISAN is meg lehet mondnai!!!!!!!!!
2009. okt. 26. 14:51
 4/40 anonim válasza:
91%
Te beteg vagy!
2009. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

első wok---> de télleg ne kezdj nős pasival(képzeld a nő helyébe magad)

ha annyira dughatnékod van akkor írj nekem!

2009. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
és kit érdekel h a férfiak a vadászok??Te minden törvényt betartasz??még ami nem is az???Uristen te sosem csináltál mást mint amit törvénybe foglalnak vagy amit anyukád megmond??nah ezt nem hiszem el!!!Pff neked is kivül tágasabb!!!
2009. okt. 26. 14:56
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Én azt gondolom, hogy egy önző k*rva vagy. Pontozz le nyugodtan, de az ilyen nők azok, akiket ha egyszer az én barátommal/férjemmel akarnák ezt csinálni, izomból gyomorszájon rúgnék. Alpárinak hangzik, de komolyan megtenném. Ha csak egy kicsivel is több eszed van, mint amennyi látszik, békén hagyod ezt az embert.

Bocs, de az ilyen nők miatt mondogatják a férfiak, hogy "Minden nő k*rva".

17/L

2009. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
90%
Én nem tenném meg, mert ezzel szétrobbantassz egy családot.Az, hogy mit kap meg meg mit nem kap meg az már az ő gondja, ezt az életet ő választotta!
2009. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul nem tudom, hogy kinek képzeled magad itt. Remélem a pasi jól körberöhög, amikor megpróbálod elcsavarni a fejét. Előző voltam.
2009. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
kösz dem dughatnékom van csak Ő kell nekem!!És a feklesége sem szereti tiszta szivvel szerinted miért irtam le(másképp)???És nem hiszem el h nektek dög unalmas az életetek??!!!Unalmasak lehettek....oké elhsizem h nem helyes de ember modjára is lehet válaszolni
2009. okt. 26. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!