Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltál már igy? Egyszer meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már igy? Egyszer meg lehet tenni? Mit és hoygan csinálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Lenne egy 10 évvel idősebb férfi akit elszeretnék csábitani egy estére, van családja meg minden de az engem hidegen hagy.Csak egy éjszakát töltenék vele mert régóta vágyom rá.Lassan de biztosan ti hogyan csábitanátok el valami kábitoszert csak valami light-osat vagy ugy rábeszélnétek??Mit tennétek ha megőrültök hogy egy éjszakát vele töltsetek??Mondjuk a köv lejátszás jo lenne??;) elmenni ahol taxis éppa hol van és beszélgetni vele őszintén frankon megmondani neki h mit akarsz vagy lightosan beszélgetni vele majd meghivni kávézni vagy teázni hozzád (és lebeszélni arról h otthon várják őt nyugodtan pihenhet egy kicsit..) és/vagy a kocsiba kiviszed neki és beszélgettek majd letepered ugy h utánna már ő is akarja..Úgy ennyi...Azért kell nekem mert meg akarok neki adni olyat amit már majdnenm 10 éves házassságában a felesége nem adott meg neki és persze az én javamra is szolgálna..Mert vele lennék és semmi sem érdekelne azon az estén..(nem mintha amugy igen bármi is)... :PP JA ÉS TI MIT TENNÉTEK EGY FANTASZTIKUS ÉJSZAKÁN??nektek mit jelent egy vad szex??H a pasi se felejtsen el téged??Mit jelent nálad a vad és jo szex??irjátok le!

Nah várom a ti gondolatotokat minden jot nektek irjatok..ti mit tennétek hogy csaábitanátok el ha lenne egy ilyen esélyetek??21 éves lány


2009. okt. 26. 14:36
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes, értelmes, normális férfinak sokkal több esze van, mint hogy téged megdugjon. Inkább keress olyat, akinek nincs felesége. Neked ahhoz semmi közöd, hogy a feleség mit ad meg neki, meg mit nem. Szállj ki a képből, ne tegyél tönkre egy házasságot azért, mert neked egy éjszakára kell az a férfi.
2009. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
az ilyeneknek kéne bevarrni a lukát
2009. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
100%
21 éves? úgy írsz, mint egy másodikos általános iskolás
2009. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet esélyed nála, feltéve hogy bejönnek neki a szellemi fogyatékos nők, HAHAHAHA!
2009. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még így. Úgy már igen, hogy kölcsönös vonzalom létesült olyan pasival, aki együtt élt a barátnőjével, de megmondtam neki, amíg nem szakít, nem lesz semmi, mert én nem leszek senki k.urvája. Úgy gondolom, én egyenrangú és felvállalt partner szerepére vagyok alkalmas, nem olyannak, akit rejtegetni kell.

Éppen meg lehet tenni, de minek? Tudd, sokszor a pasik csak nyavalyognak, hogy jaj, rossz a házasság, nem szeret az asszony, stb. de amúgy el nem hagynák, csak azért sírnak, hogy az ilyen kis hülyék (bocs), mint Te, megsajnálják őket, és összejöjjön nekik egy dugás házon kívül. Sajnálom ezeknek a felségeit... De sokszor a (legtöbb esetben független, fiatal nő) szeretőt is megalázzák, hitegetik, becsapják az ilyen gerinctelen férfiak)

Én nem csábítanám el sehogy, így nem válaszolok arra, hogy mit tennék egy különös éjszakán. Enegm olyannal érdekel a különös éjszaka, aki másnap megfogja a kezem az utcán.

Remélem, jól döntesz majd!

2009. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

hányingerem van az ilyentől...sajnos volt már "szerencsém" ilyennel megismerkedni

hülye kis ribik...

remélhetőleg pasi elég durván elhajt,de ugy hogy sokan lássák,had égjen a fejed...

2009. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy ha kiállsz prostinak, ottan aztán csoport szexet is vállalhatsz, te elsorendu ribanc, minek nyomúlsz mások családi életébe te pisis!!!
2009. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
Szexmániás ribanc!
2009. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 kolosszus22 ***** válasza:

Egy normális válasz fog következni: Én a pasi helyében egy hozzád hasonló csajjal ezt tenném egy vad éjszakán-Jó keményen leszopatnálak, bő nyállal csináld az a tuti, kezed ne használd és tövig vedd be, majd egész éjjel a segglukad döngölném, kő keményen-nah ez vad lenne!

22/F

2009. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
100%
Jobban járnál szerintem ha apádat l e s z o p n á d TE t e t v e s K U R V A!!!
2009. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!