Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mióta tudom hogy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta tudom hogy nem akar tőlem semmit mégjobban érdekel. Miért?

Figyelt kérdés

Nekem ő nagyon-nagyon tetszik mióta ismerem, de soha sem gondoltam hogy lehet köztünk bármi is. Aztán kaptam egy infót hogy talán mégis lehet, na akkor rápörögtem a témára, de kiderült hogy mégsem akar engem. Azóta meg mégjobban akarom őt. Egyszerűen minden gondolatom körülötte jár, azon töröm magam hogy hátha sikerül elcsábítanom stb. De miért? És hogy érhetem el hogy akarjon engem?


22/L


2013. aug. 9. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányok már csak ilyenek. Aki adja magát, az nem jó, eldobják, akit meg nem érdekelsz/megaláz, az után futsz. Fuck logics.
2013. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nem lehet a tiéd, mindig az kell neked, ez a kereszted, a sorsod ami hajt,

De ha megkaptad, már nem érdekel, ott rohad a szemétdombon majd."

-Depresszió

2013. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most melózok,de ha este fentvagy,dumálhatunk!
2013. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es

Nekem is ez jutott egyből eszembe.:)

2013. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!