Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm mindent meg akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindent meg akar szabni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon sok ideje együtt vagyunk már,és csak az utóbbi időben jelentkezett ez hogy gyakorlatilag szétfeszít sokszor az ideg,próbálom nem mutani,ez azért van mert mindent meg akar nekem mondani,ha meg én mondok valamit akkor cinikusan nevet rajta,nagyon szeretem,de ez az egyetlen dolog az ami nagyon zavar ebben,pl, több évig jártam karatéra,thai boxra,és el akartam kezdeni bokszolni mert a család nagy box rajongó,köztük én is szeretem nézni,csinálni is szeretném,de amikor a barátnőmnek mondtam hogy akarok menni kiborult és mondta hogy a sok köcsöghöz?meg azon mégjobban kiakadt hogy mondtam hogy lányok is szoktak járni,de nem egy időben mint a fiúk.de ez csak egy példa volt,meg hogy ma délután szépen elmész kondizni,korán reggel meg menj el futni.mit tegyek?? úgy érzem hogy férfi létemre hiába állok a sarkamra fölém kerekedik.

2013. aug. 8. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na hát én biztos nem hagynám hogy irányítson valaki...

Mond meg neki hogy fejezze be, különben otthagyod.

2013. aug. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engedelmeskedj! A nők felsőbbrendűek nálunk én ezt elismerem! Én mindig azt teszem amit a barátnőm mond! És ez igy van rendjén!
2013. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ilyenekkel nem akarom ijesztgetni,különben is érzékeny. 17
2013. aug. 8. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Engedelmeskedj! A nők felsőbbrendűek nálunk én ezt elismerem! Én mindig azt teszem amit a barátnőm mond! És ez igy van rendjén!
2013. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De akkor is vannak dolgok amikbe nem szólhatunk bele,nem vagyunk házasok úgyhogy nem mindenben van beleszólás,ha meg valaki sportolni akar és ilyen vélemény fogadja akkor meg különösebben fura a helyzet,mintha azt várná el hogy Mc'Donalds szponzor legyek
2013. aug. 8. 14:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát úgy tűnik a parancsolgatáshoz nem érzékeny, nyilván vannak dolgok amire ha kinyilvánítja a véleményét és te szereted akkor azt mondod h jó akkor nem csinálom.. De ez pont nem az, szereted a boxot ő meg lefikázza, már bocsi de ez felháborító, szóval az a kérdés h a csajt szereted e jobban vagy a boxot.. (17 éves vagy a csaj még pár évig fog "tartani" a box meg évtizedekig, gondolom mivel régóta küzdősportolsz illetve fiatalkori szerelem általában nem életre szól..)
2013. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a box és a barátnőm közül a barátnőmet választanám.ez nem is kérdéses,de eléggé szomorú az ha valaki nem engedi azt hogy azt csinálhassa az ember amiben jó,és szereti csinálni.főleg hogy a feszültségemet is levezetné,mivel sajnos rengeteg idióta emberrel vagyok körülvéve,vagyis ez csak az iskolaidőben igaz,és sokszor szokott vágni az ideg. ebből a szempontból is jó lett volna,de ez mellékes.
2013. aug. 8. 14:29
 9/13 anonim ***** válasza:

"a box és a barátnőm közül a barátnőmet választanám"

Akkor nem értem h mi a problémád... Én leírtam h mit tennék, szóval nekem ez nem játszik de te egy teljesen más ember vagy te nem úgy döntenél ahogy én és ezt el is kell fogadni, tiszteletben tartani, ez nembaj. De akkor vagy elfogadod vagy a farkadra állsz, ezek nem olyan bonyolult dolgok h ne tudnád kitalálni. Sok szerencsét.

2013. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nekem nem fér össze "az elég kis érzékeny" azzal a stílussal amit lefestettél a párodról. Egy párkapcsolatban mindenkinek meg kell hagyni a szuvenerítását persze úgy hogy a másikkal kompromisszumra jussatok. De ahogy elmondtad konkrétan Ő ráült a fejedre és nem a jó értelemben :) szóval kicsit gondolkozz el ezen...
2013. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!