Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Első csók élményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Első csók élményekre lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

tudom, lányok általában többet paráznak ezen, viszont fiúk tapasztalatait még nem hallottam.. elsősorban fiúk válaszát várnám, nem csak saját elsőről, hanem pl milyen egy olyan lányt csókolni tapasztaltként, aki még sose csinálta? mennyiben zavaró ha először kissé ügyetlen? Előre is köszi! :)

15 L



2013. aug. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Fasza volt.
2013. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az első hölgypartner nem szeretett csókolni ezért keveset csináltam pedig szuper az!
2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még sosem csókolóztam, mert a lányok undorodnak tőlem.
2013. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiúk is paráznak kicsit, én legalábbis így voltam vele... Első csók, hm. Hát a barátnőm elég tapasztalatlan volt, de nem volt ügyetlen, viszonylag hamar belejöttünk. Csak meg kellett neki mondani, hogy nem kell elsietni, apró csókokkal kezdve kell eljutni a franciáig :D

17/f

2013. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsónak, nagyon kösz a válaszod! :))
2013. aug. 16. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
4es voltam, nincs mit :D
2013. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!