Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan vegyek bátorságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vegyek bátorságot, hogy elmondjam az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Be kellene vallanom egy lánynak, hogy tetszik nekem, és többet érzek iránta, csak már előre görcsöl a gyomrom. Párszor már megjártam, amikor ilyesmit bevallottam, bár most elvileg nem vagyok közömbös az illetőnek. Tudom, hogy nem kellene félnem, mert ahogy mondják, a lányok is büdöset sz*rnak, csak hát ez a lány falubeli, és ha nem jön össze a dolog, akkor ciki lenne összefutni. Furcsa, mert amúgy jó viszonyban vagyunk, és engedi is a közeledést, mégis tartok a kudarctól. Mit tehetnék, hogy a kellő pillanatban ne hátráljak meg? Ha valaki az ivást javasolná, az nem fog menni, mert kocsival leszünk, és én fogok vezetni. Ti milyen megoldást javasoltok, hogy ne ránduljon görcsbe a gyomrom? Köszönöm a normális válaszokat.

2013. aug. 17. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
értem. de abból nem lehet, baj, ha megkérdezed tőle, hogy: amúgy mit gondolsz rólam? és onnantól megy minden magától.
2013. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gondolom, ő valószínűleg akkor se vallaná be az érzéseit, ha érezne valamit. Meg elvileg nekem kell kezdeményeznem. Csak összezavar, hogy annyi mindent enged, a kézfogást, az arcsimogatást, szóval már-már udvarlás az egész, de közben meg ott van bennem az, hogy mi van, ha mégse akar tőlem semmit.
2013. aug. 17. 22:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Én az arcsimogatást a nagyanyámnak sem engedem! Csak mond meg neki! Nem ciki... Nem tehetsz róla.
2013. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, zavaros ez az egész. Néha azt érzem, hogy oké, máskor meg hogy úgysincs esélyem. Néha úgy néz rám, és úgy mosolyog rám, hogy megőrülök érte, és azt kívánom, hogy bárcsak az én barátnőm lenne.
2013. aug. 17. 22:37
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj..de egy ennyit picsogó srác nem tuti h kelleni fog neki :S Nem az a baj h kedves vagy és szereted..hanem ez a nyávogás :S
2013. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Élőben titkolom, inkább csak magamban agyalok. Amúgy nem ismersz, ő sem ismer igazán, de voltak/vannak olyan problémáim, amiket nem tudom, hogyan fogok tudni elmondani neki, ha arra kerül a sor. Szóval ezek miatt is félek közel engedni magamhoz másokat.
2013. aug. 18. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!