Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik és...

Van egy lány aki tetszik és bejelöltem facebook-on és nem jelölt vissza ezért úgy döntöttem hogy irok neki hogy légyszives jelöljön vissza de még igy sem fog valószinűleg. Akkor ez teljesen reménytelen?

Figyelt kérdés
De emigy meg Askon irtam neki sokat olyanokról hogy milyen szép stb... csak hogy név nélkül mert nincs Ask profilom....

2013. júl. 22. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még vissza sem jelölt, akkor szerintem felesleges írnod neki.
2013. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bírom azokat, akik ennyire az elején vannak és máris elrontják :)
2013. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mit rontottam el?? 3 napja jelöltem be és nem jelölt vissza ezért irtam neki hogy légyszives jelöljön vissza. Ezt rosszul tettem?
2013. júl. 22. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna várnod hogy ő jelöljön be.
2013. júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Felejtsd el ezt az egész facebookos ismerkedést, csak akkor van értelme ott beszélgetni egy lánnyal ha már eleve ismered személyesen. Mert akármilyen sokat is fogsz vele a gép előtt beszélgetni az szinte semmit nem jelent majd az első találkozáskor.
2013. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sni válasza:
lehet, hogy el vagyok maradva, de próbáltad már a személyes ismerkedést?
2013. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!