Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha utcán leszólítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha utcán leszólítanak benneteket, akkor visszautasítjátok vagy adtok esélyt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom hol ismerkedhetnék. Szórakozóhelyen nem szeretnék, mert hosszútávú kapcsolatot szeretnék már, na meg nem is nagyon járok ilyen helyekre. De akkor mégis hol?

19F



2013. aug. 20. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbáld a netet, én ott találtam rá egy tündéri lányra. Persze szerencsém is volt. 25/F 21/L
2013. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy szólít le...

Ha normálisan, és rá is érek, akkor szívesen elbeszélgetek bárkivel, de ha odajön, és a popsim formájának kifejtésében van elmerülve, akkor esélytelen...

2013. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es, hol találtál rá? valamilyen társkeresőn?

2-es, nem bunkó módon gondoltam

2013. aug. 20. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

love.hu-n.


De mondom szerencse volt, mert pont előfizettem rajt 1 hónapig (nem volt egy eget verő összeg a havidíja) és ő pont akkor regisztrált be. Az ilyen társkeresők tele vannak szexre hajtó emberekkel, de néha megesik, hogy egy tök normális ember is feltéved az oldalra kíváncsiságból.

2013. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 20. 11:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha egyedülálló lennék, és egy közlekedési eszközön szemeznék egy sráccal és érezném hogy kölcsönösen szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor nem bánnám ha megszólítana.

De csak akkor működne, ha tényleg tetszene. Volt hogy futni voltam és izzadtan, fáradtan sétáltam hazafelé, amikor leszállt mellettem a buszról egy pasas és elkezdett konkrétan zaklatni. Lekoptattam, de nagyon sokáig követett:S.


Ha ezzel akarsz próbálkozni, akár sikered is lehet, de találj ki egy eredeti szöveget, hogy mivel kezdeményezhetnél beszélgetést az utcán egy lánnyal. Talán mondd azt, hogy nem vagy ismerős a környéken, és kérj segítséget valamiben.


Egyébként a legtöbb ember iskolában/munkahelyen/valamilyen edzésen/fesztiválon/diszkóban szokott összetalálkozni azzal, akibe utána belegabalyodik. Szóval alapból valamilyen közösségi eseményen.

2013. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2013. aug. 20. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
én az utcán semmiképp sem ismerkednék, viszont próbálkozz netes társkeresőkkel, esetleg facebook, vagy még jobb lenne suli/ munkahely/ táborok/ rendezvények <- itt már garantáltabb a siker
2013. aug. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
okés, megpróbálom. Köszi a tanácsokat
2013. aug. 20. 13:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked nagy szerencséd volt 1. es mert én 5 éve vagyok fent de nem találtam még senkit! Nem is válaszolnak a levelekre sem meg a csevegőre sem.
2013. aug. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!