Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhivjam randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivjam randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit megismertem ezen a nyáron, és ugy volt hogy ugy éjjel 11 órakor el kezdtünk beszélgetni ugy két és fél órát beszélgettünk, azután nem találkoztunk sokat csak egyszer találkoztunk,buliba akkor lesmároltam és utána nem tudtam hogy akkor most mi is van köztünk.Na szóval el szeretném hivni randizni, de mikor smsbe beszélgettünk azt irta hogy akkor kettőnk közt mi is van és én mondtam hogy nem tervezek előre semmit csak spontán de lehet hogy visszautasitásnak vette, és nem tudom eldönteni, lehet hogy már késő elhivni randizni,keveset is találkozunk de ha a suli elkezdődik lenne lehetőség hogy többet lássam. Mit tegyek?
2013. aug. 20. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

ha akarsz valamit tőle akkor hívd el.

veszteni csak akkor veszthetsz ha nem hívod el.

ha elhívod akkor már nyerhetsz is :D

2013. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak a nyáron nem volt sok lehetőség hogy egymást lássuk, esetleg csak sulikezdéskor.
2013. aug. 20. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. aug. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én 20 éves leszek, ő meg 18.
2013. aug. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!