Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik. Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány. Egyszerűen tökéletes. Okos,az arca gyönyörű,az alakja is..mindene. Először az volt,hogy ő kezdett rám nyomulni,de aztán megváltozott és amikor egyszer felhívtam akkor úgy vette fel a telefont,hogy egy másik fiú nevén szólított..stb..van hogy megvárat a telefonba meg így leráz,de tudom,hogy kellek neki. Eddig minden lányt kitudtam ismerni a randi első fél órájában , de ő olyan más.
2013. aug. 20. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
mezei pincsikutyát óhajt belőled csinálni, azért teszi ezt. Érzelmek viszont nincsenek.
2013. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kellesz neki? Én nem hiszem a leírtak alapján.:D
2013. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak húzza az agyadat. Élvezi, hogy érdekel téged és játszik veled.
2013. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig így van. Este haza kísértem és megcsókoltam. Aztán pedig ő is vissza csókolt. Ezért nem értem. Sok lány van oda értem,de ő lehet ,hogy pont ezért nem mutatja ki?
2013. aug. 20. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Játszik veled. Ez azt jelenti hogy elcsábít, majd mikor látja hogy beleszerettél, kidob mint a sz*rt. Nem kellesz neki. Inkább keress másik lányt. Ő egy aljas kis kígyó már bocs.
2013. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem így van...
2013. aug. 20. 21:52
 7/8 anonim válasza:
Én lány vagyok, de huzza az agyad az biztos. Az egyik barátnőm is így játszadozott egy pasival, a pasi meg később jól beolvasott neki, hogy mekkora bunkó, paraszt.
2013. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert megcsókolt! Jahj, ugyan már. Tudod a nők mennyire ügyes megjátszók? Nő vagyok, csak tudom tán, miről beszélek.

Lehet, hogy érdekled valamennyire, csak annyira nem, hogy őszintén közeledjen feléd, vagy őszintén viselkedjen, helyette hullámzik a viselkedése, mert vagy nem tudja, mit akar, vagy csak játszadozik. Egyik sem szerencsés a te szempontodból.

2013. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!