Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki kevésbé beszédes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kevésbé beszédes, az hogyan hozhatja ki a legtöbbet az ismerkedésből, randizásból?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok esete is érdekel.
2013. aug. 21. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Uhh..Velem csak az az eset történt meg(és általában történik, ha megtörténik), hogy a lány volt kevésbé beszédes, Én meg végig tudom pofázni az életemet. Szóval hát igazából meséltem magamról, meg előadtam sok történetet viccesen, illetve ahogy azok megtörténtek, és ezzel belerángattam őt is abba a szituációba, hogy meséljen ő is valamit magáról, így egyre többet sikerült kiszednem belőle, végül már annyira benne volt az egészben, hogy folyamatosan beszélt ő is.

Szóval ha nincs közös téma, jöhet egy kis sztorizás, a sztorizásból pedig egyre több tulajdonság derül ki a másikról, amiből újabb témák keletkeznek, mert pl az adott tulajdonságod jobban elkezdi érdekelni. Hát remélem tudtam segíteni.

19/F

2013. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

#1 már megint sokat pofáztál


:D

2013. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
randi előtt egy rövid, vagy pohár bor, és máris sokkal olajozottabban megy minden :)
2013. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyenkor átveszem az írányítás rendszerint úgy hogy a másik fél észre sem veszi:DD
2013. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

2.

Erről beszéltem. =))

2013. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, észrevettétek-e, de a 3-as az egyetlen, aki a kérdésre válaszolt. A lényeg itt az lenne, hogy a nem beszédes fél mit tehet, nem pedig az, hogy a másik mit hoz ki belőle.
2013. aug. 22. 09:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Igazából ilyenkor kicsit tudni kell lazítani és megnyílni.Nem azt mondom,hogy rögtön add ki magad,de próbálj egy minimális bizalmat megszavazni a másiknak,így könnyebben megnyílsz,és a téma is könnyebben jön.
2013. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát legyél beszédesebb de tényleg : D hogy képzeled el a randit ha nem beszéltek ? (na jó nem biztos,hogy kíváncsi vagyok rá :P )

Az egyetlen amit tudsz csinálni hogy megpróbálsz felkészülni egy két témával ha kínos csend lenne : )

2013. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az első pár percben úgyis feszültebb lesz a hangulat amíg fel nem oldódtok. Hidd el nem lesz semmi gond, a másik fél úgyis felvezeti a témákat, ha kérdez valamit rólad,megpróbálsz bővebben válaszolni, ilyenkor visszakérdezhetsz, hogy "és te?" Ha persze olyan a kérdés :)

Próbálj lazítani, hisz nem vérre megy :)

2013. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha a saját esetemet akarjuk boncolgatni, tudok beszélni. Azzal nincs baj. Viszont kényelmetlen, mert alapból hülyeségnek tartom, hogy az ember a semmiért beszéljen a semmiről. Ahhoz meg, hogy a beszélgetés tényleg érdekes legyen, mélyebb ismeretség, egy hullámhossz kell, ami egy randin egy idegennel nem lehet meg. Így be is zárul az ördögi kör.
2013. aug. 24. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!