Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a férfiasság megszégyení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfiasság megszégyenítői kellenek a mai csajoknak?

Figyelt kérdés

Értem én , hogy nőiesednek a férfiak és értem én , hogy a cingár , rinyálós fürdősqwa típusú srácok a nyerők mostanában csak az zavar egy kicsit , hogy nem találok egy olyan nőt sem aki kicsit is előnyben részesítene engem mint egy normális férfit aki tud normálisan kommunikálni másokkal és nem beszélek megvetően /megalázóan a nőkkel , nem vagyok rinyagép sem és nem vagyok alkatilag sem hasonlítható a mai "mondjuk úgy kisfiúkhoz " .

Oké nincs BMW-m 22 évesen mert nem gazdag a vaterom aki vehetne nekem egyet meg nincs tisztességtelen munkám sem amivel másoktól csalhatok ki milliókat .

Bunkó sem vagyok itt is csak azért fakadok ki mert muszáj kibeszélnem magamból mielőtt még kárt tesz bennem .

Szóval a lényeg , hogy ha próbálkozok is elfordulnak meg nem foglalkoznak velem hanem inkább összejönnek egy mai férfiszépséggel .


2013. aug. 22. 18:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű válts trendit ha az a menő hogy vékony buza kinezeted legyen. Mit tudsz tenni ha ez kell a csajoknak:-)
2013. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyugalom van... Ne akadj ki, mert vannak olyan csajok, lányok, nők ,akiknek nem ezek kellenek, csak sajnos egyre kevesebb. Tudom mit érzel, mert én is keresem a normális csajokat ;) sok sikert
2013. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő?
2013. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2014. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, 20 éves lány vagyok, és hánynom kell az általad leírt férfitípustól. Egy 28 éves pasival járok, szőrös, meg szakállas, meg hosszú hajú, meg férfias alkatú és még véletlenül sem páva, vagy meztelencsiga. És nagyon pacifikus, ergo nem keresi állandóan a bunyót, ahogy az előttem lévő 14-es válaszoló írta... akkora ökörséget én még nem olvastam, nehogy elhidd neki ;)

Keress tovább, vannak még olyan csajok akiket te keresel, és ne lombozódj le attól, ha csak lassan találod meg a párodat. Annál jobb lesz ha végre megjön. :)

2014. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!