Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem? Vajon még ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Vajon még ő sem tudja?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, volt már 2 komolyabb kapcsolatom, ismerkedtem már pasikkal, de ez a helyzet most teljesen idegesít. A sztori a következő:

Kb. másfél hónappal ezelőtt ismertem meg a pasit a munkahelyemen, fiatal orvos egy másik osztályon. Egy komoly, magabiztos kisugárzással. Többször beszélgettünk, ugyanis néha a mi osztályunkon is ügyel. Egyszer percekig szemeztünk, majd semmi. Utána levő napokban, hetekben gyakran elhívott cigizni magával, meghívott kávézni, de semmilyen utalás, bókolás nem volt. Egyik éjjel a twoo nevű oldalon lógtam, amikor egyszer csak hirtelen előbukkant az ő képe, bejelöltem, majd rá egy napra visszaigazolta, hogy ő is szimpatikusnak tart. Elkezdtünk chat-elni, elmondta, hogy szépnek tart. 2 napig nem beszéltünk, majd rám írt ismételten, sűrűsödtek a chatelések. Múlt hét szombaton randira is hívott, amit hétfőn össze is hoztunk. Kocsikáztunk, beszélgettünk 3 óra hosszárra sikerült a randi, aminek a végén a búcsúzkodásnál eléggé zavarba jöttünk, lassú 2 puszi, és ennyi. Úgy éreztem akkor, hogy valamit elcsesztem, de rá 10 percre írt is face-en és még fél órát beszélgettünk. Utána 1 napig nem beszéltünk, majd ismét azaz tegnap eléggé hosszasan. Elmondta, hogy nagyon jól érezte magát velem stb... ismét randira hívott. Ma reggel már korán írt és délután 1-kor jött is értem. Beültünk egy kávéra, folyamatosan beszélgettünk, érdeklődtünk egymás felől. De se egy érintés...semmi. 3 óra után picivel haza hozott, két puszi. És azóta nem írt, pedig online volt.

Legyek türelmesebb? Vagy ez halott ügy? Mit akarhat?


2013. aug. 22. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

miért mit szeretnél hogy a 2. randin megdöntsön?


Nyilván nem akarja hogy disznónak tartsd ezért nem ront ajtóstul a házba.

Jézus ereje...



a másik lehetőség hogy nős.

2013. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem nős, nincs gyereke, nincs barátnője, fiatal doki tavaly előtt végzett. Nem a "megdöntésről" van szó! Persze, hogy nem ezt szeretném! De semmi konkrét jelzés (pl. egy apró simogatás, érintés, bókok). Érdeklődni érdeklődik, mert kérdez mindenfélét rólam...

Én meg nem akarok pofára esni, hogy rá nyomulok.

2013. aug. 22. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki szemtöl-szembe hogy neked ő nagyon tetszik és te többet akarsz
2013. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ejjj


pont azért nem nyomul mert gondolom valami komolyabbat akar kihozni belőle, de ha nyomulsz meg azon aggodsz hogy mikor csókol meg olcsó csajnak néz és bekerülsz az "egyéjszakás" kategóriába.


Hová rohansz? miért nem vagy türelmesebb?

de most komolyan az a jó ha taperol meg csókolgat? Legalább nem bunkó, inkább értékeld.


Ja és tedd le a cigit.

2013. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja kinálja magát tálcán mi? meg csináljon magából hülyét.


Istenem..mivé lesz a világ.

2013. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, szerintem a 3. randin már lesz több is :)
2013. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! :) És igazad van! Csak lehet, hogy már hozzá szoktam, hogy mindenki körülöttem legyeskedik, meg bókol. És valószínűleg idegesít, hogy ez az egy miért nem! :D A másik meg, hogy miért nem írt ma este, amikor láttam, hogy fent volt. :( :)
2013. aug. 22. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
A válasz, amiért te sem: ő sem akar koppanni, vagy elszúrni. Másik lehetőség, hogy nem tudja, pontosan mit akar, megéri-e neki belevágni egy kapcsolatba, bizonytalan. Te is kezdeményezhetsz :) 24F
2013. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"A másik meg, hogy miért nem írt ma este, amikor láttam, hogy fent volt. :( :)"


mi vagy te ÁVÓ-s?

Minek lesed mit csinál meg látod hogy fent van.

Egy független önálló ember akkor is amikor akar. Nyilván nem akar rádtelepedni.


áááá


sokat kell még tanulnod

2013. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Norad! Csípem a stílusod! És teljesen igazad van! :D

Sikerült kicsit jobb kedvre derítened!

Már haragszom saját magamra, hogy hogy lehetek ennyire türelmetlen, lökött...

Ezelőtt még soha nem éreztem ilyet. Akit akartam megszereztem és nem volt nehéz. De ez a pasi feladja a leckét, pont azzal, hogy nem mutatja az esetleges "rajongását". Lehet, hogy ennyire okos és tudja, hogy így őrülök meg tőle?! :D :D :D

2013. aug. 22. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!