Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele megint ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele megint ezek ellenére is? Kicsit félek tőle

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a típusú lány,aki minden héten más sráccal kavar,barátom sem volt még.

De múlt szombaton elmentünk kicsit bulizni a barátnőimmel és egy srác,akit láttam már a belvárosban elég sokszor meg hallottam is róla,odajött,hogy menjek el vele sétálni.Azt hittem,hogy szórakozik,mert még sosem jött oda hozzánk miattam egy srác,mindig a barátnőimmel flörtöltek.Nagyon helyes volt,olyan álompasi kinézete volt,úgyhogy nem hittem el,hogy akar valamit.

De nem hagyott békén és mondta,hogy legalább hagyjam,hogy hazakísérjen,mert ne egyedül mászkáljak hajnalba.Elkísért,dumáltunk,csókolóztunk és azt hittem,hogy ennyi.Másnap írt,hogy találkozzunk.

Életem legjobb délutánja és estéje volt.Kérdeztem a barátnőimet,hogy ők mit tudnak a srácról és elég durva dolgokat meséltek róla és megkérdezték,hogy ugye nem volt vele semmi,én meg azonnal letagadtam.

De találkozni szeretne velem megint,viszont én kicsit parázok.Csak közben kíváncsi is vagyok,hogy mi lenne,ha...

Nem tudom,mi legyen.Egész héten beszélgettünk smsbe,facebookon,telefonon,de nem akarom,hogy kihasználjon vagy valami.

Ráadásul szeptembertől osztálytársunk lesz,mert sulit vált.


Szerintetek?

15/L



2013. aug. 16. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele. Ne törődj azzal,hogy mit mondanak mások. Annyit engedj meg neki amennyi neked jólesik.Sosem tudhatod,hogy veled is olyan lesz-e mint másokkal.Lehet te különlegesebb leszel neki.
2013. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
15/l ne talalkozzon idegenekkel
2013. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak a barátnőmék régebb óta benne vannak ebben a társaságban,jobban is ismerik és tapasztaltabbak is nálam.Néha arra gondolok,hogy csak szivatás az egész,mert mit akarna egy olyan srác,mint ő,tőlem.

Nagyon félek a csalódástól és attól,hogy elrontok valamit,mert ő már tapasztalt,én meg semmit nem tudok ezen a téren.


Szerintem az a srác,akivel már csókolóztam is,nem számít idegennek.

2013. aug. 16. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
simán idegen lehet még. Figyelj magadra nagyon. Szerintem nem szivat, egyszerűen lukra játszik... Kérdés, hogy ha Te ezt nem hagyod, akkor meddig udvarol. És mennyire keseríti meg az életetek az osztályban egy kevésbé szép szétválás.
2013. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!