Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány felvettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány felvettem msn-re de nemtudok vele mit beszélni?

Figyelt kérdés

nem nagyon ismerem, nincs közös témánk de szeretnék vele sokat beszélni. nem szereték ilyen sablontémákról beszélni vele hogy pl. milyen volt az iskola stb. szerintem ez gáz

légyszi segítsetek


2009. okt. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
fogaggyá magánnyomozót hülyegyerek
2009. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget... inkább ne is írtál volna te kis paraszt
2009. okt. 30. 01:21
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha pedig nem naon tucc mit kitalálni akk. mindenképp kezd a sablonnal. h. milyen napod volt, mizu... aztán hagyd hagy írkáljon v. mást nem lekoptat... és utána jöhetnek h. miket szeret ill. te mit szeretsz, megkérdezheted tőle h. milyen az ideálja, ha visszakérdez te is leírod és aztán már ha lesz miről beszélned. bedobod neki vmi más nyelven h. szeretlek, aztán odaírhatod h. nem ide:P hívd el barátilag moziba Úgyis itt lesz az újhold bemutatója:):):) és onnantól tőletek függ. de sztem semmiképp se kezdj el magadról áradozni h. te milyen fullos pasi vagy, és azt se várd h. ő udvaroljon körbe...17/L
2009. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem is a sablonnal kell kezdeni. Aztán majd jön a többi téma és alakul a dolog.

Ha szerinted meg gáz a sablon szöveg, akkor gondolj bele milyen gáz a csend.

2009. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jogos:)
2009. okt. 30. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Ömm 17/F vagyok:D

Xal előszöris az első válaszadó elmegy a büdős*******-ba

másodszor:DxD:én is így ismertem meg azt a csajt akivele lehet h járni fogok:Dmár taliztam is vele elég para volt:DxD

szóval msn-en ha már beáll a tipikus "KÍNOS CSEND"akkor az nemjó ezen tucc segíteni.te írj neki sokat pl először mizujs erre válaszol h semmi:Dde ezt elkerülheted azzal ahogy én szoktam "Szia mizujs:)azt nemond h semmi mert biztos volt veled ma valami érdekes"kis viccet rakjál bele mert sértésnek veheti de legalább mesél róla és ad témát szerintem ez a legjobb másoknak is ajánlom:D

ha meg lekezelő haggyad a fenébe.

ellenkező esetben kérd el a számát és beszélj vele telón ott lessz téma!

üdv:BD

2009. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. okt. 31. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Istenem...muszáj ilyen idióta kérdéseket feltenni? Miért nem tiltják ezeket a francba..
2009. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászólónak: Mégis vetted a fáradtságot hogy ideírj... :D


Téma: Én nemigazán hiszek ebben az msn dologban... tudod az a baj, hogy msnen keresztül teljesen más az ember. :| Ügyértem ott a gép előtted, ha nem akarsz nem válaszolsz, ráfogod hogy szar az msned azért nem írtál vissza, sokkal merészebb vagy, mint élőbe, nincs "feedback" a partner reakcióiról, megoszlik a figyelem több partner között, stb... :)

2010. márc. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!