Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondott rám ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondott rám ilyet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen összejöttem egy pasival. Ő elkezdett nekem udvarolni, én elfogadtam. Aztán randiztunk is. Csókolóztunk, és ő már tovább is akart menni, de én még nem engedtem. Úgy voltam vele, hogy első randin még nem kéne, mert az olyan ribis!:-/

De erre a pasi tökre bedühödött és leqvázott! Na de miért mondta rám, hogy qva??? Dühében, hogy nem tudott ágynak dönteni???


2013. aug. 29. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy menetre kellettél volnaneki.
2013. aug. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talált. De ne sajnáld az ilyen bunkót. Ne adj a szavára.
2013. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Didiiayer ***** válasza:
Bizony ezért, szóval csak leakart fektetni.
2013. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókat tudom csak megismételni. Ne foglalkozz vele. Én a helyedben el is küldtem volna egészen Timbuktuig..
2013. aug. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad első randin lefeküdni alapesetben.

Smárolni sem kell.


Azt hitte a kis hülye, hogy első randin belemész.

2013. aug. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én meg is mondtam neki a magamét!:-)
2013. aug. 29. 03:11
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon b_a_szhatta a csőrét, hogy nem sikerült megfektetnie téged... :)


remélem jól tökön rúgtad legalább.

2013. aug. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az a valószínűbb lehetőség,hogy a srác a frusztrációja miatt nem tudta higgadtan kezelni ezt az utolsó pillanati ellenállásodat.

pedig nőknél kb alap ez a dolog.

nem mondom időnként tényleg idegesítő,főleg ha egyértelmű a szitu,de akkor is lehetne elhalasztani,hazavinni a csajt és megdugni aznap más,vagy valami,az idióta kéretőt meg félretenni hétvégére akkor.


nem érezte azt,hogy te alapból benne lennél,írtad is,hogy csak az anti-ku-rva dolog játszott nálad,de nem vette ezt le azonnal és nem módosította a taktikát,hogy végül te támad le.

magyarul elszúrta a gyerek,túlságosan ki volt éhezve és nem bírta idegekkel,sok volt ez már neki.

2013. aug. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kfc-s randi?
2013. aug. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!