Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem lehet megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megmondani, ha nem akarnak a nők randizni?

Figyelt kérdés
Ehelyett húzzák-vonják. Halasszák... Sose mondaná meg egyik sem, hogy nem akar eljönni, inkább hülyének nézik az embert.
2013. aug. 30. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyenek..Qrvák.
2013. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát igen a lányokkal nehéz bírni :)
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani egy nemmel, te meg vagy olyan IQ, hogy tovább túráztatod.
2013. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én pl. most nem tinikre gondoltam, hanem felnőtt huszonéves nőkre.
2013. aug. 30. 20:11
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok a hülye, amiért ő nem tud nemet mondani. LOL
2013. aug. 30. 20:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, értem én... van egy srác rám ír sokszor, találkozni akar én mindig hárítom és nem érti. Sose írok neki, sose érdeklődök felé, mégse veszi a lapt. Bunkó meg nam vagyok, hogy nem válaszolok vagy elküldöm De felfoghatná... lehet a te esetedben is ez van. Keress mást, olyat, aki vevő veled egy randira.
2013. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pain for Pleasure ***** válasza:
Még nem találkoztál velem, simán a szemedbe mondanám, ha nem akarnék tőled semmit. De gondolom utána ugyanúgy ronda jelzővel illetnél.
2013. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig minden esetben érdeklődött a nő is, nem 1-2 szóban válaszolt, ha kérdeztem. Saját maguktól is kerestek. Most akkor hogy döntsem el, hogy tényleg nem akar tőlem semmit, vagy csak simán közbe jön neki valami?
2013. aug. 30. 20:15
 9/15 A kérdező kommentje:
# 6: és mit mondasz neki, amikor találkozni akar? Hogy persze, igen összehozzuk ekkor meg ekkor?
2013. aug. 30. 20:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, azt mondom neki, hogy nem szeretnék, nincs hozzá kedvem és máskor se.
2013. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!