Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz hogy lefeküdtem valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy lefeküdtem valakivel az első randin aki ráadásul 16 évvel idősebb mint én?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem voltam vagyok valami jó nyelvtanból :-P"


Erre nem lennék valami büszke.

2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi is több menetet szeretkeztünk! Egy másik barátnőmmel viszont teljesen más volt a helyzet! Őt vagy 9 évig kellett fűznöm míg kötélnek állt! De utána meg ő keresett mindig hogy szeretkezzünk! Nagyon jó volt vele is! Egész éjszakákat szexeltünk!
2013. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hány éves vagy. Ha 12, akkor a pasidnak már készítik a celláját. Ha 14, akkor nagyon gáz, de megússza, ha mondjuk 20, amit kétlek, hogy olyan sok, akkor simán fura, de szíved joga (bár 14 évesen is szíved joga, csak na)
2013. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is öreg vagyok.Talizunk?:)
2013. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!