Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy 31 éves nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 31 éves nővel van értelme belefogni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 26 éves. Nem volt még soha idősebb nőm, aztán alaposan megmozgatta a fantáziámat (gyereke az nincs). Tartok attól, hogy ha küldök neki egy üzit ismerkedés céllal, akkor könnyen lepattint aztán meg besülök :S

Elvégre "mindig a nő választ".

Olyanról meg eddig nem tudok hogy ilyen 30 év körüli nőnek huszonéves párja lenne. Szerintetek működhet?


2013. aug. 23. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:

26 vagyok a barátnőm 36.

Esetemben nincs hosszútávú lehetőség, amíg élvezzük addig tart.

De nálad nem olyan vészes a különbség. Egy próbát mindenképpen megér... ;)

2013. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 viktor123456 ***** válasza:
59%
Többször próbálva, felfelé 6-8 vígan belefér. :-)
2013. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az a 4-5 év semmi. Én ismerek párokat akik között több a korkülönbség (a nő az idősebb) és tök jól megvannak. Nem ettől fog függeni szerintem a dolog, hanem hogy mennyire vagy érett. Úgyhogy én azt mondom, hogy igen működhet! Meg ne azzal foglalkozz, hogy ismersz e ilyen párokat vagy hallottál már ilyen párokról, hanem hogy hogy érzitek magatokat egymással.
2013. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

úgy vélem, ha nem szereted, akkor ne bolondíts meg, ne "fogj bele"....mi ez? szexpartnernek kell? akkor meg nem mindegy?

ha szereted, akkor meg fel se merülne a kérdés.

2013. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A párom és köztem is 6 év van, az én javamra. 31 vagyok, a párom pedig 25. Először én sem akartam többet a korkülönbség miatt, de végül is így alakult. Nem bántam meg, 1 éve együtt is élünk.
2013. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdést sem értem, mi ezzel a probléma? De arra számíts, hogy záros határidőn belül gyereket akar. Mindenképpen.
2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Huu ennyi pozitív válaszra nem számítottam. Ennyi idő alatt.


4-es válaszoló: Nem szexpartnernek kell, csak sztem rosszul értelmezed (nagyon rosszul). Ha meg még idegen az illető akkor hogyan állhatna fenn a szeretet...

2013. aug. 23. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:
22 vagyok, a barátnőm pedig 34. Nyugodtan próbáljátok csak meg.
2013. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gond konkrétan a Te korod. Női szemmel nézve. Én nem hiszem, hogy adnék esélyt, ha félnék attól, hogy sérülök. Túl fiatal vagy még, rizikós rád alapozni. 30/N
2017. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves tőled, csak már én is 30 vagyok. :)
2017. febr. 11. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!