Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik fontosabb vagyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fontosabb vagyis melyiknek nagyobb a súlya, ha egy lányt a pasi teste vagy arca fogja meg?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak annak van igazán jelentősége, ha a személyisége fog meg.
2013. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
az első nyert
2013. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet akármilyen helyes, lehet akármilyen jó a teste, ha a személyisége nem fog meg.

Van hogy felfigyelek egy-egy dologra, pl. tetszik, ha valakinek szép a szeme (persze kinek mi a szép?) de egy idő után már csak egészében tudok valakit nézni külső és belső tulajdonságaival egyben.

2013. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 +1
2013. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a pasi szemelyisege de a teste is- emiatt felszinesnek tunhetek, de nem vagyok az csak nekem fontos h ne nezzek ki hulyen a pasival- mert nekem olyan szeles vallam van mint egy (ferfi) vizilablazonak lany letemre. Eleg erdekesen neznek ki egy "30 kilo vasaggyal" tipusu fiuval...
2013. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fontos mindkettő,de az tényleg fontosabb,hogy a személyisége megfogjon. De ha a test és arc között kéne választani,akkor a testet mondanám. Emellett persze az arcának is tetszenie kell valamilyen szinten,a belsőről pedig ne is beszéljünk. :) Lehet valakinek bármilyen jó külseje,ha egyébként egy idióta...
2013. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a belső a legfontosabb de azért van egy külső alsó határ ha valakihez már undorodok hozzáérni akkor nem lesz semmi am a kérdésre válaszolva inkább egy szép arc és kevésbé szép test mint a dögös úszómester egy 2 zacskós fejjel :D
2013. szept. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Külső tekintetében két elvárásom van: ne legyen dagadt és ne legyen olyan szőrös mint egy farkasember (vagy ha alapból az, akkor én legyantázom szívesen, de fogadja el, hogy engem a szőrös pasiktól a hideg ráz)


Ha ennek a két feltételnek megfelel, akkor már csak a személyisége a döntő.

2013. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja ,hogy a külső nem számít az hülyeséget ír/beszél.


Igen is számít. Nyilván nekem is a személyiség az első (mindig!) , de ha ápolatlan az illető az egyáltalán ne vonzó.


Én inkább úgy mondanám , hogy első a személyiség második az összkép. :))

2013. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a személyisége fog meg de ha nem jön be külsőre akkor hiába fog meg a személyisége és fordítva is igaz hiába izmos helyes valaki,ha egy ta.ó paraszt.
2013. szept. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!