Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdenétek el udvarolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdenétek el udvarolni egy boltba a pultos lánynak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a pultos lány; és az a bökkenő, hogy

még életemben nem csináltam ilyesmit, hogy bókolni egy közel vadidegen nőnek munkaidőben, egy boltban. És vannak problémáim az önbizalmammal, nem súlyosak, de vannak azért. (hát mondjuk kinek nincsenek?! :D)

Szóval amikor ilyet csinálok a bulikban általában beszélgetni szoktam előtte, meg alkoholizálni egy keveset, hogy feloldódjanak a gátlásaim...


A másik baj meg az, hogy nem mindig ő szokott ott lenni mert váltó műszakos meló van, és én sem járok le túl gyakran.


Hogy kezdjek neki udvarolni? Valami tippetek van?


Hülyeségeket ne írjatok!

Minden normális választ köszönök! :)



2013. szept. 15. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor adja a blokkot mond neki, hogy "juj valamit lefelejtettél a blokkról!" Erre meg fogja kérdezni, hogy mit, erre pedig közlöd, hogy a telefonászmodat!!! Mindehhez egy széles vigyor és szerintem jó vagy a szeren márha persze kicsit is szimpi vagy neki meg nincs senkije XD

Sok sikert!!!

2013. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Mondd neki, hogy "Tartsd meg az aprót bébi, de ha akarod, megkaphatod a nagyot is!" És kacsints hozzá.
2013. szept. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Odaszólsz neki h a tejet ne húzza le. Megköszönöd és azt mondod h meg akarod ismerni.
2013. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Bár a második "taktikát" nem hiszem, hogy díjazna. :D

Ment mindenkinek a zöld kéz. :)

Ha még vannak jöhetnek!

2013. szept. 15. 11:25
 5/10 eperke20 válasza:
100%

A pultos nem a pénztárba van, illetve lehet ott is, de ebből a kérdésből az jött le, hogy a csemegén van. Ott ez a számlás nem igen jön be. Kérdezd meg tőle, hogy ismerkedne-e veled, vagy nem tudom.

Egy szintén eladó

2013. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat lehet rosszul fogalmaztam. Dohány boltba dolgozik.

Ilyen nemzeti dohánybolt/trafik szerűségben.

2013. szept. 15. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetne ereszteni egy olyat, hogy beöltözöl a NAV egyik láncoskutyájának, és azt mondod, hogy az előbb bejött egy 16 éves csicska, és csak akkor nem bírságolod ki a szart is a helyből, ha eljön veled vacsorázni.
2013. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 eperke20 válasza:
Bocsi, ebből nekem az jött le, hogy élelmiszer boltról van szó. :/
2013. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sűrűn bejársz hozzá meg fog ismerni, nem árt hozzá sűrűn bejárni. Amennyiben így van, egy idő után már mosolyogni fog rád, mert felismer és te is nyugodtan mosolyoghatsz rá. Az egyik ilyen mosoly váltásnál pedig mondd neki a neved és kérdezd meg az övét (amennyiben nincs kitűzője) és ha ez is megvolt, utána rögtön kérdezd meg, h nem volna-e kedve meginni veled valamit/elnyalni egy fagyit munkaideje után...(tudomén hány éves!?)


Ha pedig nem mosolyog vissza egyszer sem, viszont megkérdezi, h mit adhat még, mondd azt, hát egy mosolyt. :) Ezen el kell, h nevesse magát (hacsak nem egy igazi fapina, ebben az esetben inkább hagyd), mutatkozz be neki s hívd el valahova.


Majd írj a fejleményekről! ;)

2013. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

eperke20: Semmi gáz!


Utolsó, köszi a tanácsot! :)

2013. szept. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!