Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fogott meg ennyire ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogott meg ennyire ez a csaj? Miért nem tudom még most lassan egy év után sem elfelejteni teljesen?

Figyelt kérdés

Sajnos pechemre megtaláltam egy csaj új fb-jét, aki kb. 9 hónapja tűnt el, kiderült, hogy új fb-je lett, de persze szó nélkül eltűnt, én viszont nagyon belezúgtam, ő a tökély külsőre számomra, azóta sem tudtam ilyen csajt találni, akivel el tudtam volna őt végleg felejteni, de nem csak a külseje tetszett, hanem, hogy kedves, értelmes és egyben mégis egy r.banc. Szexi képeket küldött nekem magáról, teljesen magába bolondított, bár tudtam, hogy sosem lehet köztünk semmi élőben, mert ronda fiú vagyok és az ország két végpontján élünk, mégis teljesen megőrültem érte, hiányzott nekem folyton, eleinte ő keresett minden egyes nap, bár tudom, hogy csak arra kellettem, hogy a szeretethiányát, önbizalohiányát elmúlasszam, ugyanis ő magát rondának tartja és bár volt pasija, velem elég közeli viszonyba került fb-n a csetelések által, megszerettük egymást, igaz nála lehet ez is csak kamu volt és sosem szeretett csak úgy írta, hogy magába bolondítson, de én tényleg imádtam, igaz talán nálam is nagyobb erő volt a szexuális vonzalom, de tény, hogy ilyen csajt, aki jellemre is értelmes és normálisnak tűnt ribi létére még ssoem találtam és azóta semm találok sehol sem olyan lányt, akibe úgy bele tudnék habarodni, mint ebbe a csajba.

Most, hogy újra megtaláltam, sajnos újra felszakadtak a sebek, akarom őt, de tudom, hogy semmi sem lehetne amúgy sem köztünk, hisz túl jó csaj hozzám és ott van a hatalmas távolság is. Hiányzik a régi hülyüés, amikor egymás agyát húztuk, hiányoznak a régi dumálások. De a legrosszabb, hogy sosem lehet az enyém, sosem érinthetem, ölelhetem, szexelhetek vele.

Úgy érzem csak akkor tudnám végleg feledni, ha találnék egy másik lányt, aki hasonló erős kötést és vonzalmat tudna kialakítani velem, de sajnos ilyen lányt sehol sem találok.


2013. ápr. 9. 17:23
 1/1 ann.nunu válasza:
ezt hívják vadász ösztönnek : az kell, akit nem kaphatsz meg. elhúzta előtted a mézes madzagot, te meg mész utána. a leírásból látszik, hogy totál megbízhatatlan és még ribanc is. inkább ismerked a környezetedben lévő lánnyokkal! messziről könnyű eljátszani a szerelmet...
2013. ápr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!