Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ügye ez csak a véletlen műve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ügye ez csak a véletlen műve vagy tényleg sok ilyen nő van?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben két olyan nővel ismerkedtem meg akinél később kiderült,hogy van valakije.

Az egyiknek távkapcsolata volt,a másik meg állítólag szakított de még is vele élt....

Mind kettő képes lett volna velem lefeküdni,járni.Az egyikkel csókolóztam is.

Annyira bűntudatom van emiatt.Belekeveredtem ilyenbe.

Igaz később derült ki,hogy van valakije de így is rosszul esik



2013. szept. 26. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy másnál hogy van, nem tudom, de nálam igy volt. És nem tartom erénynek a gyávaságot.
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam a baráti társaságomban is előfordult már ilyen. A csajnak-pasinak van egy kamu párkapcsolata. Elvileg van valami közös hobbijuk, és ők "nagyon komoly" kapcsolatban élnek. A valóság az, hogy egy hónapban esetleg egyszer összejárnak dugni.

Hogy mire jó ez? Arra, hogy megfeleljenek a környezetük elvárásainak. x éves vagy, és y éve nincs már párod? Jajj szegénykém, hamar keríteni kell egyet. Az ilyen helyzet elkerülésére fenn van tartva egy nyitott kapcsolat. Hogy de hiszen nekem ott van z.

Aztán mondanom se kell, hogy z elég jó ürügy arra is, hogy leépítsen pár kevésbé szimpatikus emberkét, aki nyomulni akar, mert "nekem van barááááthom". Meg ha eljön az "igazi", akkor szépen lehet mondani a környezetben, hogy "milyen nehéz dolga volt lecsapnia a másik ember kezéről". Hát koavára. :)

Szóval nem egyedi jelenségről beszélsz. A te "nőid" a fenti értelemben vett "kapcsolatfüggők" voltak. És lehet, hogy nem is jártál volna rosszul valamelyikkel. Már ha a csaj ugyanolyan lazán tudta volna kezelni a dolgot, mint az ismerősöm: Egyik nap összejött valakivel. Másnap, vagy harmadnak meg simán szakított a kamubaráttal. Még tudnám fokozni is a dolgot, de inkább nem teszem. :) Lehet, hogy ők is olvasnak fórumot, és nem akarok személyeskedést. Meg aztán őket is meg lehet érteni.

2013. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!